Чіро Іммобіле: біографія

Чіро Іммобіле біографія, фото, розповіді - італійський футболіст, нападник «Ювентуса»

італійський футболіст, нападник «Ювентуса»

Чіро Іммобіле в червні 2008 перейшов до «Ювентус» з клубу італійської Серії С2 «Сорренто». Спершу він потрапив в юнацьку команду, але незабаром був переведений до прімавері туринського клубу, де склав атакуючу зв'язку з іншим молодим гравцем Аюбом Даудом. Завдяки цьому у 2009 році Прімавера «Ювентуса» виграла Кубок Віяреджо - престижний турнір серед молодіжних команд. Іммобіле став відкриттям турніру, забивши 5 м'ячів, два з яких у фіналі у ворота молодіжки «Сампдорії».

14 березня 2009 Іммобіле дебютував в Серії А, замінивши на 89 хвилині Алессандро Дель П'єро, в матчі проти « Болоньї », в тому ж матчі дебютував його друг Аюб Дауд, вийшовши на хвилину раніше.

25 листопада 2009 відбувся дебют Чіро в єврокубкових матчах. У другому таймі, у грі проти французького «Бордо», він знову замінив Алессандро Дель П'єро.

У лютому 2010 він вдруге поспіль виграв з прімавері Кубок Віяреджо. Іммобіле став кращим бомбардиром турніру, відзначившись 10 разів. У фіналі проти "Емполі" Чіро оформив хет-трик, а матч завершився з рахунком 4:2 на користь туринців.

Влітку 2010 року відданий в оренду «Сієні» разом з Лукою Марроне.

Збірна

Іммобіле дебютував за юнацьку збірну Італії до 19 років у 2008 році в матчі відбіркового циклу до чемпіонату Європи 2009, але його команда в підсумку програла і не потрапила на турнір.

25 березня 2009 Чіро зіграв свій перший матч за молодіжну збірну Італії до 21 року в товариській грі проти збірної Австрії.