Марвін Зегелар: біографія

Марвін Зегелар біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, нападник амстердамського «Аякса»

нідерландський футболіст, нападник амстердамського «Аякса»

Марвін Зегелар почав займатися футболом у 1997 році в юнацькій команді клубу «Зебюргія», Зегелар грав у команді на позиції захисника. У віці 12 років Марвін залишив рідне Амстердам і відправився в місто Ауд-Бейерланд, для того, щоб виступати за місцевий клуб ОСО. Саме в цій команді Марвін з часом почав грати на позиції лівого крайнього нападника. Через кілька років Зегелар опинився в юнацькій команді «Волендаму». З часом молодим нападаючим зацікавився амстердамський «Аякс», а також «Харлем». Саме «Аякс», все ж таки зміг роздобути талановитого гравця, Марвін став гравцем юнацької команди «Аякса» B1. Першим тренером у «Аяксі» для Марвіна став Брайан Рой, відомий у минулому лівий крайній нападаючий «Аякса» у 80-ті роки. Потім Зегелар грав за команди «Аякса» A2 і A1, тренером якого був Франк де Бур. До футбольного агента Марвіна, Міно Райоеле, навіть зверталися представники італійського «Ювентуса», але Райола порадив Зегелару залишитися в «Аяксі».

Дебют Марвіна в основному складі «Аякса» відбувся 12 листопада 2008 року в матчі 1 / 16 фіналу Куба Нідерландів проти «Волендаму», Зегелар вийшов на заміну на 91-ій хвилині замість півзахисника Сіма де Йонга, в результаті «Аякс» програв з рахунком 1:0 і вилетів з розіграшу Кубка Нідерландів. У січні 2009 року Марвін підписав професійний контракт з «Аяксом» до 30 червня 2011 року. У липні 2009 року, головний тренер «Аякса» Мартін Йол перевів Зегелара і ще кількох гравців молодіжного складу в основну команду.

У чемпіонаті Нідерландів Марвін дебютував 8 серпня 2009 року в домашньому матчі проти «Валвейка», Зегелар вийшов на заміну на 68-ій хвилині, замінивши півзахисника Урбі Емануельсона. Матч завершився розгромною перемогою «Аякса» з рахунком 4:1, у складі переможців хет-триком відзначився капітан амстердамців Луїс Суарес, а також один м'яч забив захисник Грегорі ван дер Віл. 19 серпня Мартін Йол оголосив список гравців на майбутній перший матч раунду плей-офф Ліги Європи проти словацького «Слована», Зегелар був включений в список 18 гравців. Але на матч, що відбувся 20 серпня, Марвін був заявлений як запасного гравця, але вже в другому таймі на 70-ій хвилині Зегелар вийшов замість Міралема Сулеймані, до цього часу його команда вигравала з рахунком 2:0. До 83-ій хвилині амстердамці вели вже з рахунком 4:0, покер був на рахунку капітана команди Луїса Суареса. Вже у додатковий арбітром час, Зегелар прорвався по лівому флангу і прострілив на Мітчелла Дональда, який спокійно переправив п'ятий м'яч у ворота «Слована».