Ілля Леонідович Захаров біографія, фото, розповіді - російський спортсмен-стрибун у воду

російський спортсмен-стрибун у воду

Спортивна кар'єра

2007

На міжнародному турнірі зі стрибків у водуLambertz-Printenspringenв німецькому Аахені Ілля став першим на вишці (10 м), в парі з Євгеном Кузнєцовим у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна - срібним призером, а в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліна - бронзовим.

У Електросталіна Кубку Федераціїстрибків у воду Росії (ФПВР) спортсмен виграв срібло у стрибках з вишки (5 м).

2008

У стрибках з вишки (10 м) Ілля став переможцем Кубка Росії. Він набрав 456,70 бала, випередивши свого партнера в синхронних стрибках з вишки Віктора Мінібаева, який отримав 449,25.

У парі з Ігорем Корякін у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна став срібним призером Чемпіонату Росії 2008 , поступившись тільки парі Саутін / Кунаков.

На першості Європи серед юніорів, юнаків та дівчатзі стрибків у воду в Мінську виграв дві золоті медалі (трамплін 1 м і вишка 10 м) , а в парі з Ігорем Корякін у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна - срібну.

На юніорській першості світузі стрибків у воду Ілля став бронзовим призером у стрибках з 3-метрового трампліна в парі з Ігорем Корякін. А в стрибках з вишки завоював срібну медаль, набравши суму 568,60 балів. Ілля поступився китайцю Ван Жіхао (627,65), але його переміг співвітчизника Су Хайа (567,65).

2009

На Кубку Росіїзі стрибків у воду в парі з Глібом Гальперіним першість у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна, а в індивідуальних стрибках став бронзовим призером, поступившись А. Доброскок та Г. Гальперіну.

На Чемпіонаті Європи 2009у Турині (Італія) у стрибках з метрового трампліна став 8-им, а в синхронних стрибках з 3-метрового у парі з Г. Гальперіним - срібним призером.

У Монреалі на четвертомуетапі Гран-прізі стрибків у воду Ілля та Євген Кузнєцов стали срібними призерами у синхронних стрибках з триметрового трампліну, випередивши французів Матьє Россе і Дам'єна Сіли на 1,5 бали.

НаЧемпіонаті Росії 2009у парі з Є. Кузнєцовим виграв срібну медаль у стрибках з 3-метрового трампліна, у парі з Віктором Мінібаевим - золоту у стрибках з вишки (10 м).

У Будапешті (Угорщина)на першості Європи зі стрибків у воду серед юнаків та юніорівІлля став триразовим переможцем. Він виграв змагання в індивідуальних стрибках з триметрового трампліна і вишки, а також в синхроні з трампліну з Віктором Мінібаевим.

2010

У Ростоці наетапі Гран-прізі стрибків у воду Ілля та Віктор Мінібаев посіли третє місце у синхронних стрибках з вишки, набравши 415,50 балів.

У канадському Монреаліна етапі Гран-прізі стрибків у воду спортсмен у парі з Євгеном Кузнєцовим став бронзовим призером у синхронних стрибках з триметрового трампліну.

У Чанчжоу (Китай)на Кубку світузі стрибків у воду у синхронних стрибках з вишки Ілля та Віктор Мінібаев зайняли друге місце, поступившись тільки китайцям Цао Юаню і Чжан Янгуань 7,56 бала.

На Чемпіонаті Росії 2010у синхронних стрибках з трампліна в парі з Г. Гальперіним став срібним призером , в індивідуальних - бронзовим, а в синхронних стрибках з вишки в парі з Віктором Мінібаевим став чемпіоном Росії. За результатами чемпіонату був включений до складу збірної на Чемпіонат Європи.

На чемпіонаті Європи 2010спортсмен став володарем трьох срібних нагород: у командних змаганнях у парі з Юлією Колтунової, в індивідуальних стрибках з триметрового трампліну і в синхронних стрибках з вишки в парі з Віктором Мінібаевим.