Жуліано Віктор де Паула: біографія

Жуліано Віктор де Паула біографія, фото, розповіді - більш відомий як Жуліано

більш відомий як Жуліано

Жуліано підписав перший професійний контракт з клубом «Парана» зі свого рідного міста Курітіба 13 лютого 2007.

У 2009 році його придбав один з кращих клубів світу останніх років - «Інтернасьонал» з Порту-Алегрі. «Інтер» купив Жуліано на заміну який пішов в російський Спартак Алексу. Жуліано досить швидко влився в основу команди, в тому ж 2009 році почав виступати за молодіжну (до 20 років) збірну Бразилії. Чемпіон Південної Америки 2009 у своїй віковій категорії.

Особливо успішною для молодого гравця стала кампанія в Кубку Лібертадорес 2010. Жуліано не завжди проводив повні матчі, проте не дивлячись на це він став кращим бомбардиром своєї команди в турнірі. Жуліано забив перший гол Інтера в гостьовому фіналі проти «Гвадалахари» на 73 хвилині матчу. У матчі-відповіді на Бейра-Ріо Жуліано вийшов на поле за рахунку 1:1 на 63 хвилині і на 89 хвилині забив третій м'яч своєї команди, який став у підсумку переможним (мексиканці зуміли забити другий гол зі штрафного удару на 92 хвилині гри). Таким чином, молодий гравець вніс свій значний внесок в другу в історії перемогу «Інтернасьонала» в Кубку Лібертадорес.

24 листопада 2010 Жуліано отримав приз кращому гравцеві минулого Кубка Лібертадорес. Нагороду, кубок, зроблений бразильським художником Ромео Брітт, вручали директор американського підрозділу Банку Santander і Хуан Себастьян Верон, попередній володар нагороди. Також Жуліано був вручений чек на 30 тис. доларів США в акціях банку «Santander», і ще один чек на 30 тис. доларів, які він переведе в благодійний фонд.

У січні 2011 року Жуліано переходить до Дніпра . Раніше інтерес до Жуліано виявляли Барселона, лондонський Арсенал і Манчестер Юнайтед.