Філіпе Мігел Албукерку: біографія

Філіпе Мігел Албукерку біографія, фото, розповіді - португальська автогонщик, виступав у молодших «формулах», в даний час - в серії SuperStars

португальська автогонщик, виступав у молодших «формулах», в даний час - в серії SuperStars

Філіпе Албукерку почав свою карьру з картингу в 1993, «По початку картинг для мене був лише забавкою, але все швидше це ставало серйозним». Албукерку нагадав: «Дуже важко знайти спонсора. Без підтримки Red Bull я б швидше за все продовжив займатися уроками дому »- він додав. Молодий португальська гонщик завоював два національних картингових титулу до переходу в Іспанську Формулу-3 за допомогою Red Bull. Але пізніше Альбукерке перейшов у Формулу-Рено. Португалець прокоментував таким чином: «так як я був звільнений Red Bull, я перешли перейти 2-літрову Формулу-Рено в Зольдере.» Албукерку був найшвидшим пілотом в гонці і його запросили в німецьку серію.

Португальська пілот завершив сезон Іспанської Формули-3 на шостому місці, п'ятим у Єврокубку Формули-Рено і третім у Формулі-Рено Німеччина, також він був кращим новачком у всіх трьох чемпіонатах. У 2006 Альбукерке взяв участь у двох чемпіонатах в Єврокубку Формули-Рено і в північноєвропейських кубку Формули-Рено і виграв чемпіонські титули в обох чемпіонатах.

У 2007 Албукерку прийшов в чемпіонат Світова Серія Рено за командуEpsilon Euskadi. Також він замінив травмованого Ернесто Візо на етапі в Сільверстоуні GP2, після страшної аварії венесуельця в Маньї-Курі. Також він став основним пілотом португальської команди А1 Гран-прі.

У серпні 2009 р. дебютував у серії SuperStars за кермом Ауді RS4, двічі посівши друге місце в двох гонках.

Переможець Гонки чемпіонів 2010 року в особистому заліку.