Алан Кардек де Соуза Перейра Жуніор: біографія

Алан Кардек де Соуза Перейра Жуніор біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, нападник португальського клубу «Бенфіка»

бразильський футболіст, нападник португальського клубу «Бенфіка»

Васко да Гама

Вихованець клубу «Васко да Гама». Вперше зіграв за основний склад клубу 14 лютого 2007 року в Манаусі, коли його клуб переміг 2:1 в матчі на Кубок Бразилії. 11 квітня 2007 він забив свій перший гол за «Васко да Гама» в матчі чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро проти «Ботафого» (4:4). 21 липня 2007 Алан Кардек забив свій перший м'яч у чемпіонаті Бразилії, коли «Васко» розгромив «Атлетіко Мінейро» 4:0. Всього зіграв 26 матчів і забив вісім голів у матчах Серії А 2007 року. У 2008 році зіграв 19 матчів і забив два голи в цьому турнірі.

Бенфіка

13 грудня 2009 було оголошено, що Алан Кардек буде грати за португальський клуб «Бенфіка» з початку 2010 року, «Васко да Гама» отримав компенсацію у розмірі 2,5 млн євро, і 22 грудня 2009 Алан підписав контракт з лісабонським клубом.

Дебютував за "Бенфіку" 24 січня 2010 в матчі Кубка Португалії проти Ріу Аве (2:1) замінивши на 63-й хвилині Пабло Аймара.

Дебют у Лізі Сагріш 30 січня 2010 в матчі з Віторія Гімарайнш (3:1) замінивши на 88-й хвилині Оскара Кардосо.

Збірна

Алан Кардек провів вісім ігор у складі збірної Бразилії (U-20) на молодіжному чемпіонаті Південної Америки, що проводилося з 20 січня по 8 лютого 2009 року, і там забив 2 голи (Уругваю та Аргентині).

На молодіжному чемпіонаті світу 2009 року в Єгипті Алан забив 2 голи в матчі групового турніру Коста-Ріці (5:0) і по одному м'ячу у двох матчах плей-офф: Уругваю (1 / 8 фіналу, 3:1) і знову Коста-Ріці (1:0 в півфіналі).

• Переможець бразильської серії В: 2009.