Мамі Бірам Діуф: біографія

Мамі Бірам Діуф біографія, фото, розповіді - сенегальський футболіст, нападаючий англійського клубу «Манчестер Юнайтед»

сенегальський футболіст, нападаючий англійського клубу «Манчестер Юнайтед»

Діуф почав футбольну кар'єру в сенегальському клубі «Діараф». У січні 2007 року він перейшов до норвезького клуба «Молде». У серпні 2008 року в пресі з'явилися повідомлення про інтерес до Діуф з боку низки клубів, включаючи «Бранн», «Арсенал», «Фейєноорд», «Гронінген», «Вест Бромвіч Альбіон» і «Ред Булл Зальцбург». 12 липня 2009 Діуф зробив «хет-трик» у перші 9 хвилин матчу проти «Бранна», а на 27-й хвилині забив свій четвертий гол. «Молде» виграв у цьому матчі з рахунком 5:2.

У травні 2009 року кілька клубів висунули пропозиції про трансфер Діуфа, а 17 липня було офіційно оголошено про перехід гравця до англійського «Манчестер Юнайтед». За умовами угоди між клубами, Діуф повинен провести залишок сезону 2009 року в «Молде», а в січні 2010 року зробити фактичний перехід в «Манчестер Юнайтед».

В кінці 2009 року Діуф отримав дозвіл на роботу у Великобританії , а на початку січня 2010 року був зареєстрований для участі в англійській Прем'єр-лізі. У клубі Діуф отримав футболку з номером «32».

16 січня 2010 в матчі Прем'єр-ліги проти «Бернлі» Діуф вийшов на поле на 74-й хвилині, замінивши Уейна Руні за рахунку 2:0 на користь «Юнайтед». Вже в доданий час він відзначився голом, замкнувши головою передачу Валенсії.

6 серпня Діуф перейшов в «Блекберн Роверс» на правах оренди строком на один сезон. 24 серпня 2010 зробив хет-трик у матчі Кубка Ліги проти «Норвіч Сіті», який завершився з рахунком 3:1.

Діуф дебютував за основну збірну Сенегалу 12 серпня 2009 в товариському матчі проти збірної Демократичної Республіки Конго, який відбувся у французькому місті Блуа і завершився перемогою сенегальців з рахунком 2:1. Діуф вийшов на поле в стартовому складі і був замінений на 70-й хвилині. Свій перший гол за збірну він забив 11 серпня 2010 року в матчі проти збірної Кабо-Верде, який завершився з рахунком 1:0.