Мор Серін Діоп: біографія

Мор Серін Діоп біографія, фото, розповіді - французький футболіст, півзахисник клубу «Дарлінгтон»

французький футболіст, півзахисник клубу «Дарлінгтон»

Діоп виступав у професійній лізі Франції, а після грав за англійський «Лестер Сіті», але там не потрапляв в основний склад. У серпні 2006 року побував на перегляді в донецькому «Металурзі». У жовтні 2006 року приєднався до алчевської «Сталі», де тренером був голландець Тон Каанен. У чемпіонаті України дебютував 29 жовтня 2006 в матчі проти одеського «Чорноморця» (2:1), на 44 хвилині він відзначився голом у ворота Віталій Руденко. За підсумками сезону 2006/2007 «Сталь» зайняла останнє 16 місце у Вищій лізі і вилетіла в Першу лігу. Влітку 2007 року перейшов в донецький «Металург», але виступав в молодіжній першості, де провів 14 матчів і забив 3 голи. У січні 2008 року підписав дворічний контракт з київським «Арсеналом». І відразу ж був відданий в оренду бельгійському «Жерміналь Беєрсхот». Діоп провів всього 1 матч у Ліга Жюпіле 29 березня 2008 проти «Вестерло» (0:2), Серін вийшов на 76 хвилині замість Кінг Осея Гьяна.

Потім грав за кіпрський "Аполлон", але основним гравцем стати не зміг і був орендований клубом ПАЕЕК. У сезоні 2007/2008 ПАЕЕК став переможцем Третього дивізіону Кіпру. У 2009 році виступав за іспанську «Еівісса-Ібіса», команда виступала в Сегунді B.

У жовтні 2009 року став гравцем англійського «Дарлінгтона», на запрошення тренера Стіва Стонтона. Діоп забив гол 7 листопада 2009 в Кубку Англії у виїзному матчі проти «Барнета» (3:1), на 73 хвилині.