Паоло Ді Каніо: биография

Професіонал

Про професійному відношенні Ді Каніо до футболу ходять легенди і прикладів цьому багато. Один з них - матч Вест Хем-Бредфорд Сіті, коли суддя не призначив пенальті у ворота Бредфорда і не став слухати пояснення Ді Каніо. Той попрямував у бік лавки запасних вимагаючи заміни, матч Вест Хем програвав і Реднапп повернув Ді Каніо на полі. Паоло взявся рятувати гру, після призначення пенальті у ворота Бредфорда, стався випадок коли Паоло і Френк Лемпард стали сперечатися хто буде бити. Гру Вест Хем виграв 5-4 а Англійська Федерація футболу внесла її до списку 10 найкращих матчів Прем'єр ліги. Інший випадок професіоналізму проявився в матчі проти Дербі Каунті, коли гравець Вест Хема, на останніх секундах тайму, який Вест Хем вигравав не віддав пас Ді Каніо, після свистка, Ді Каніо підбіг до гравця і висловив своє невдоволення.

Герой чи ні

В Англії, де футболіста цінують за внесок в команду, вміння битися всі 90 хвилин Паоло Ді Каніо залишився в серцях фанатів Вест Хема як стовп. А ось в Італії до нього інше ставлення, звісно, ??серед шанувальників Лаціо, Паоло герой також завдяки своїм радикальним поглядам. У 2006 році, Паоло Ді Каніо ніс олімпійський факел, його партнером повинен був бути Франческо Тотті, інша зірка римського футболу, але Тотті відмовився йти разом з Ді Каніо.