Ганна Юріївна Дементьєва: біографія

Ганна Юріївна Дементьєва біографія, фото, розповіді - російська гімнастка

російська гімнастка

Чемпіонка Європи 2008 серед юніорів в командній першості; переможниця Всесвітньої Гімназіади 2009; володарка, 2 - кратний срібний та 2 - кратний бронзовий призер Кубка Росії; чемпіонка світу 2010 в командній першості.

Спортивна кар'єра

Початок кар'єри

У спортивну гімнастику Ганна Дементьєва потрапила ще з дитячого саду, розташованого недалеко від гімнастичного корпусу на стадіоні «Металург», який до будівництва «Грації» залишався єдиною базою для підготовки гімнасток. Тренера Олену Жиганова у чотирирічній чарівною білявою дівчинці привернуло поєднання м'яких, красивих ліній тіла з гнучкістю і спритністю. А також енергія, яка била ключем. І яку мама разом з двома бабусями Ані просто не знали, куди направити. Тому запрошення прийти на перегляд в гімнастичний зал у сім'ї сприйняли з радістю. І з тих пір мама Ганни Дементьєвої стала справжньою фанаткою гімнастики. Довіривши тренувальний процес з триразовим заняттями, які тривають по 6-7 годин, тренерської бригаді Савушкін - Жиганова, вона допомагає дочці в усьому іншому. І завдяки цій фанатичної відданості матері, впевнений Михайло Савушкін, жодного разу за десять років тренувань Аня не подумала про те, щоб кинути гімнастику, як це нерідко буває у юних спортсменок.

2008

У французькому Клермон-Ферраніна юніорській першості Європи 2008зі спортивної гімнастики Анна в кампанії подруг по команді Тетяни Набієв, Алім Мустафін, Тетяни Соловйової і Анастасії Новікової зайняли перше місце в командному турнірі, набравши 180,625 балів. Більше 10-і (!) Балів їм поступилися француженки, що завоювали срібло. При цьому результати російських юніорок (сума балів у команді) перевищила результати дорослих співвітчизниць на 4,200 бала. .

2009

На Кубку Росіїзі спортивної гімнастики Ганна виграла бронзову медаль у багатоборстві, а також стала срібним призером у вільних вправах та на колоді. Змагання були відбірковими на чемпіонат світу, але спортсменка не змогла взяти в них участі, тому що їй ще не виповнилося 16-и років, що за правилами Міжнародної федерації гімнастики перешкоджає участі в офіційних міжнародних стартах.

На Всесвітній Гімназіадів катарській Досі гімнастка разом з подругами по команді завоювала золото в командній першості.

2010

У рамках підготовки до чемпіонату світу в Роттердамі збірна Росії взяла участь у розіграшіВідкритого кубка Японії. Ганна, Тетяна Набієва, Алія Мустафіна, Раміля Мусіна і Ксенія Афанасьєва обіграли найближчих суперниць - гімнасток Японії - на чотири бали (173,850 і 169,850 відповідно).

На що проходить в ЧелябінськуКубку РосіїАнна виграла золото на колоді і стала бронзовим призером в опорному стрибку. За результатами виступів на Кубку і модельних тренувань на "Озері Круглому" увійшла до складу команди на чемпіонат світу 2010.