Седрік ван дер Гюн: біографія

Седрік ван дер Гюн біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, нападник валлійського клубу «Суонсі Сіті»

нідерландський футболіст, нападник валлійського клубу «Суонсі Сіті»

Седрік ван дер Гюн почав свою футбольну кар'єру у юнацькому складі клубу Хвв зі свого рідного міста Гааги. Пізніше Седрік виступав за юнацький і молодіжний склад головної команди свого міста «АДО Ден Хага». У 1997 році Ван дер Гюн перейшов до молодіжного складу амстердамського «Аякс», а через рік Седрік був заявлений в основний склад команди на чемпіонат Нідерландів сезону 1998/1999 під номером 36. Але дебютувати за «Аякс» в сезоні 1998/1999 Седрік так і не зміг через високу конкуренцію в нападі клубу, крім Ван дер Гюна в клубі були такі нападники як: Вамберто, Бенні Маккарті, Гералд Сібон, Шота Арвеладзе та Петер Хукстра. У 1999 році Седрік на правах оренди перейшов до клубу «Ден Босх» і провів в ньому весь сезон 1999/2000, відігравши лише 10 матчів.

Повернувшись в «Аякс» Седрік був переведений на позицію півзахисника і досить швидко закріпився в основному складі клубу, виступаючи в сезоні 2000/2001 під 20-им номером. За сезон Ван дер Гюн забив 9 м'ячів у 33 матчах. Проте наступний сезон 2001/2002 Седрік провів як запасного гравця, провівши всього два матчі в чемпіонаті. У 2002 році Седрік знову був відданий в оренду, на цей раз в клуб «Віллем II». Дебют Ван дер Гюна за команду відбувся 31 серпня 2002 року в матчі проти «Пологи», Седрік вийшов на заміну на 70-ій хвилині матчу, який завершився поразкою «Віллема II» з рахунком 1:0, єдиний м'яч в матчі забив Янніс Анастасії на 88-й хвилині. Всього за сезон 2002/2003 Седрік відіграв 30 матчів і забив у них 6 м'ячів, а також отримав дві жовті картки.

Після закінчення оренди в «Віллема II», Седрік повернувся в «Аякс», а потім знову був відданий в оренду до клубу «АДО Ден Хаг». Чинний контракт з "Аяксом" у Ван дер Гюна був до 1 липня 2005 року. Дебютував у новому клубі Ван дер Гюн 12 вересня 2003 в матчі проти «Волендаму», який завершився внічию 1:1. Свій перший м'яч за «АДО» Седрік забив 28 вересня 2003 року в матчі проти «Нека» на 56-ій хвилині матчу, в підсумку його команда виграла з рахунком 1:2. Всього в сезоні 2003/2004 Седрік провів 26 матчів і забив 6 м'ячів, а його команда за підсумками сезону зайняла 15-е місце.

У наступному сезоні Ван дер Гюн продовжив виступати за «АДО Ден Хаг», так як команда продовжила орендний договір ще на один рік. Провівши ще один сезону за клуб, Седрік відзначився шістьма забитими м'ячами в 33 матчах. Після двох відмінних проведених сезонів за «АДО Ден Хаг», Седрік влітку 2005 року в якості вільного гравця перейшов у німецьку «Боруссію» Дортмунда. Однак через отриману травму і подальшої її лікування, Седрік провів за «Боруссію» всього три матчі. Після закінчення сезону в Німеччині, Седрік повернувся до Нідерландів і підписав контракт до 2009 року з клубом «Утрехт».