Джонатан де Гузман біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, півзахисник іспанського клубу «Мальорка»

нідерландський футболіст, півзахисник іспанського клубу «Мальорка»

Біографія

Клубна кар'єра

Джонатан де Гузман почав свою футбольну кар'єру в 12 років, потрапивши у футбольну школу клубу «Фейєноорд». У 1999 році Джонатан став гравцем основної команди «Фейєноорда». Його дебют відбувся в матчі проти «Херенвена». Свій перший м'яч за «Фейєноорд» Джонатан забив 30 вересня 2005 року в матчі проти клубу «Віллем II» на 9-ій хвилині. У своєму першому сезоні де Гузман провів 29 матчі і забив 4 м'ячі в чемпіонаті Нідерландів сезону 2005/2006, а його клуб посів третє місце в чемпіонаті.

У квітні 2008 року Джонатан продовжив контракт у клубом до 2010 року.

Кар'єра в збірній

Так як Джонатан народився в Канаді, а довгий час жив в Нідерландах, то він міг вибирати за яку країну йому виступати. Після того, як у лютому 2008 року Джонатан отримав нідерландське громадянство, він вирішив виступати за збірну Нідерландів. Його рішення було зустрінуте великим розчаруванням з боку Канади, подібно до випадку з Оуен Харгрівз, який так само народився в Канаді, але вирішив виступати за збірну Англії. Старший брат Джонатон, Джуліан, який так само народився в Канаді, виступає за збірну Канади.

Де Гузман дебютував у молодіжній збірній Нідерландів 26 березня 2008 в матчі кваліфікаційного турніру до молодіжного Чемпіонату Європи проти Естонії, який завершився перемогою Нідерландів з рахунком 3:0, Джонотан зіграв значну роль у матчі.

У складі олімпійської збірної Нідерландів де Гузман дійшов до чвертьфіналу Олімпійських іграх в Пекіні 2008, у чвертьфіналі нідерланцди поступилися майбутнім переможцям олімпіади збірної Аргентини з рахунком 2: 1.