Кевін Гроскройц: біографія

Кевін Гроскройц біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, нападник клубу «Боруссії» з міста Дортмунд

німецький футболіст, нападник клубу «Боруссії» з міста Дортмунд

Кевін починав займатися футболом у Дортмунді. Після занять у школах Кеммінгхаузен і Меркур, Гроскройца взяли в основну футбольну академію міста - «Боруссію». У 14 років Кевін перейшов до школи клубу «Рот-Вайсс» з міста Ален, яким хлопець дуже сподобався. «Боруссія» не стала впиратися.

У 2007 році Кевін був вперше заявлений за професійну команду «Рот-Вайсс». Дебютував за клуб 16 вересня 2006 в матчі восьмого туру проти другої команди бременського «Вердера», що завершився перемогою аленцев з рахунком 2:0. На 78-й хвилині Гроскройц замінив Ларса Тоборга. У першому ж сезоні зміг закріпитися в основі команди, зігравши 27 матчів і забивши п'ять м'ячів. Наступний сезон для Кевіна став дуже вдалим: сам він зіграв 35 ігор і забив 12 м'ячів, а його клуб вийшов у другу Бундеслігу.

У 2009 році, після успішного для Кевіна сезону у другій Бундесліги, в якому він зіграв 33 матчі і забив 6 м'ячів, ще 6 разів асистуючи партнерам, його купила дортмундська «Боруссія», яка захотіла повернути перспективного гравця в рідне місто. 8 серпня 2009 Гроскройц дебютував у Бундеслізі в матчі першого туру проти «Кельна», що завершився перемогою чорно-жовтих з рахунком 1:0. У своєму першому сезоні Кевін зміг упевнено закріпитися в основному складі.

Грав за збірну Німеччини до 19-ти і до 20-ти років. 13 травня 2010 дебютував в товариському матчі за збірну Німеччини з національною командою Мальти, що закінчився перемогою бундестім з рахунком 3:0. Кевін на 57-й хвилині замінив Тоні Кроос і дуже активно провів матч, заслуживши похвалу з боку багатьох уболівальників.