Фріц Гофман: біографія

Фріц Гофман біографія, фото, розповіді - німецький гімнаст і легкоатлет, двічі чемпіон і двічі призер літніх Олімпійських ігор 1896

Гімнаст

Гофман був капітаном німецької збірної з гімнастики. 9 квітня, у командних вправах на брусах і поперечині він став двічі чемпіоном. Пізніше, 10 квітня, він ще брав участь у змаганнях з лазіння по канату, де, забравшись на висоту 12,5 м, посів третє місце.

Легкоатлет

Гофман також брав участь в декількох легкоатлетичних дисциплінах - в бігу на 100 м, 400 м, потрійному стрибку, стрибку у висоту і штовханні ядра.

Змагання з бігу на 100-метрову дистанцію він почав з проходження кваліфікації, 6 квітня, де в своїй групі поступився лише майбутньому чемпіону американцеві Тому Берку. У фінальній гонці, 10 квітня, Берк був знову швидше Гофмана, і він посів друге місце.

У той же день він взяв участь у стрибку у висоту, де, стрибнувши на 1,55 м, посів останнє п'яте місце. Крім того, 6 квітня Гофман змагався у потрійному стрибку, де розділив 6 місце з греком Хрістосом Цумісом. Потім, 7 квітня, він змагався у дистанції на 400 м, у якій зайняв четверте місце, зовсім небагато поступившись британцю Чарльзу Гмелін, і в штовханні ядра, де розділив п'яте місце зі своїм співвітчизником Карлом Шуманом і американцем Еллері Кларком.