Спенсер Вільям Гор: біографія

Спенсер Вільям Гор біографія, фото, розповіді - англійська гравець в теніс і крокет, перший переможець Вімблдонського турніру в чоловічому одиночному розряді в 1877 році

Перший чемпіонат з тенісу Всеанглійського Клубу крокету і лаун-тенісу був проведений в 1877 році. У змаганні взяли участь 22 спортсмени, кожен з яких заплатив одну гінею за право грати у турнірі.

У фінальному матчі, який відбувся 16 липня 1877 Гор переміг Вільяма Маршалла з рахунком 6:1 6:2 6: 4. В якості призу Гор отримав 12 гіней і срібний кубок наданий спортивним журналом «Філд» (англ.).

На наступний рік Гор поступився титулом, програвши у фіналі Френку Хедо з рахунком 7:5 6:1 9: 7.