Віталій Іванович Годулян: біографія

Віталій Іванович Годулян біографія, фото, розповіді - український футбольний арбітр

український футбольний арбітр

Факти з кар'єри

• Починаючи з весняної частини футбольного сезону 2009/2010 українська футбольна Прем'єр-ліга вирішила відмовитися від послуг арбітра Віталія Годуляна, тим самим висловивши цього арбітру недовіру більшістю клубів., тим не менше судив матч 19-го туру Чемпіонату Української прем'єр-ліги між «Кривбасом» і «Таврією», який відбувся 7 березня 2010 року, тому що глава Комітету арбітрів ФФУ Вадима Шевченка повідомив, що такого рішення немає.
  • є рекордсменом за кількістю призначених пенальті за матч у чемпіонаті України. У матчі 15-го туру Чемпіонату України з футболу між командами «Іллічівець» і «Таврія» за 37 хвилин першого тайму призначив 4 пенальті: 3 в ворота гостей і 1 у ворота господарів, 2 з них були реалізовані, все господарями, а матч закінчився результативною нічиєю 3:3.
  • Нинішній тренер полтавської «Ворскли» Микола Павлов під час перебування тренером «Іллічівця» у 2004 голу отримав річну дискваліфікацію за публічні нецензурні висловлювання на адресу Годуляна. Тоді тренер дозволив собі погодитися з непристойними скандуваннями на трибунах, які звучали на адресу арбітра.