Крістіан Гентнер біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, півзахисник клубу «Штутгарт»

німецький футболіст, півзахисник клубу «Штутгарт»

Брат - Томас Гентнер - гравець клубу «Штутгартер Кікерс».

До переходу в 1999 році до школи «Штутгарта», тренувався в школах «Бойрен» і « Кірхайм ».

У сезоні 2004/2005 дебютував за другу команду« Штутгарта », зігравши в регіоналліге 28 разів. У Бундеслізі дебютував 20 лютого 2005 року в матчі проти «Герти», який закінчився з рахунком 1:0 на користь «швабів». Перший гол забив 25 вересня 2005 року в матчі Кубка УЄФА у ворота словенської команди «Домжале». У 2006 році продовжив контракт зі «Штутгартом» до 2010 року. 18 липня 2007 був відданий в оренду «Вольфсбургу» до літа 2009 року, а 11 серпня 2008 Гентнер підписав з «вовками» постійний контракт. Перший матч за «Вольфсбург» в бундеслізі провів 11 серпня 2007 року в першому турі чемпіонату Німеччини 2007/2008 проти Білефельдського «Армінії». Він вийшов у стартовому складі, і в перерві між таймами його замінив Ашкан Дежага. Той матч закінчився з рахунком 1:3 на користь «Армінії». Єдиний м'яч у «вовків» забив Сержіо Раду на 84-ій хвилині.

19 травня 2009 був перший раз викликаний до розташування збірної, а 29 травня зіграв свій перший матч проти команди Китаю.