Джон Девід Гаскелл: біографія

Джон Девід Гаскелл біографія, фото, розповіді - англійський футболіст, воротар

англійський футболіст, воротар

Манчестер Юнайтед

Гаскелл почав грати за любительський складу «Манчестер Юнайтед» в 1955 році. Його дебют за основну команду 24 жовтня 1956 став досить незвичайною подією, оскільки на той момент Гаскелл виповнилося всього 16 років і 19 днів. Девід був присутній як глядач на матчі своєї команди проти «Манчестер Сіті» за володіння Суперкубком Англії. Під час гри основний воротар «Манчестер Юнайтед» Рей Вуд отримав травму стегна і змушений був залишити поле. Оскільки на той час футбольні правила ще не дозволяли замінювати гравців по ходу матчу, на ворота став півзахисник «Юнайтед» Дункан Едвардс і гра продовжилася. У перерві головний тренер «Юнайтед» Метт Басбі домовився з тренером «городян» Лісом Макдавеллом про те, щоб зробити повноцінну заміну Вуда. Арбітр зустрічі також не заперечував, і Гаскелл було дозволено вийти на поле, що фактично зробило його наймолодшим дебютантом клубу в історії (цей рекорд, однак, не є офіційним). Девід допоміг «Манчестер Юнайтед» здобути перемогу з рахунком 1:0.

Офіційний дебют Гаскелл за клуб відбувся 30 листопада 1957 року в матчі Першого дивізіону проти «Тоттенхем Хотспур». Ця гра виявилася вкрай невдалою для нього - нападник «шпор» Боббі Сміт ще в першому таймі забив у ворота «Юнайтед» хет-трик, і надалі команда програла з рахунком 3:4.

• Разом: 3 трофея