Роберт С. Гаррет: біографія

Роберт С. Гаррет біографія, фото, розповіді - американський легкоатлет, дворазовий чемпіон і чотириразовий призер літніх Олімпійських ігор

американський легкоатлет, дворазовий чемпіон і чотириразовий призер літніх Олімпійських ігор

Літні Олімпійські ігри 1896

Гаррет брав участь у чотирьох легкоатлетичних дисциплінах, в кожній з яких вигравав медаль. Спочатку, 6 квітня, він брав участь у змаганні з метання диска. З результатом 29,15 м, він став переможцем змагання, причому навчився метати диск за кілька днів до ігор. Гаррету допоміг винайдений ним стиль метання - він метав диск, закручуючи його в горизонтальній площині. Решта суперників закручували диск у вертикальній площині в «давньогрецькому» стилі. Сучасні спортсмени метають диск саме методом Гаррета.

7 квітня, Гаррет брав участь у стрибку в довжину та штовханні ядра, в якому, штовхнувши снаряд на 11,22 м, став переможцем. У стрибку в довжину він зайняв друге місце, стрибнувши рівно на 6 м.

В останній свій день змагань, 10 квітня, він взяв участь у стрибку у висоту. У цьому змаганні він зайняв друге місце розділивши його зі своїм співвітчизником Джеймсом Коннолі. У них у обох вищим результатом була висота в 1,65 м.

Літні Олімпійські ігри 1900

На літніх Олімпійських іграх в Парижі, Гаррет брав участь у легкій атлетиці та перетягуванні каната. У цьому виді спорту він виступав кілька разів за національну збірну, однак пів-команди не стали виступати у фінальних змаганнях.

Гаррет брав участь у трьох легкоатлетичних дисциплінах. 14 липня він брав участь у метанні диска і штовханні ядра. У першому змаганні він три рази метнув снаряд у глядачів і не зміг пройти кваліфікацію, посівши останнє місце. У штовханні ядра він пройшов кваліфікацію, посівши третє місце, але не брав участь у фіналі 15 липня, проте його відбірковий результат дозволив йому зайняти третє місце і виграти бронзову медаль. 16 липня, Гаррет змагався у потрійному стрибку з місця. З результатом в 9,50 м, він знову зайняв третє місце.