Андрій Вікторович Воронін: биография

18 лютого 2007 року з'явилася інформація, що Воронін підписав контракт на чотири роки з «Ліверпулем». 26 лютого 2007 «Ліверпуль» офіційно підтвердив, що з Вороніним укладений контракт і влітку він, як вільний агент, приєднається до англійської команди.

Андрій дебютував в «Ліверпулі» 11 серпня 2007 року, вийшовши на заміну іншому новачкові клубу Фернандо Торресу на 78-й хвилині матчу першого туру Прем'єр-Ліги проти «Астон Вілли». Дебютний гол Вороніна був забитий вже в наступній грі - 15 серпня 2007 року на 43-й хвилині матчу проти «Тулузи», що відбувся в рамках третього відбіркового раунду Ліги Чемпіонів, Андрій ударом з-за меж штрафної відправив м'яч у сітку воріт і приніс своєму новому клубу перемогу.

1 вересня 2008 Андрій відправився в оренду на рік в берлінську «Герту». 5 жовтня в матчі проти свого колишнього клубу «Баєра» Андрій Воронін забив свій перший гол за «Герту». 14 лютого 2009 він оформив свій перший дубль за «Герту» у ворота мюнхенської «Баварії», а через 2 туру оформив і хет-трик у ворота «Енергі».

25 травня Воронін підтвердив, що продовження його кар'єри в «Герті» чекати не слід, і він повертається до «Ліверпуля». Після півроку у складі «мерсісайдців», які Воронін проводив, в основному, на лаві запасних, він прийняв рішення змінити клуб. 8 січня 2010 стало відомо про те, що він переходить московське «Динамо», що заплатило за трансфер форварда 2 млн євро.

11 лютого 2010 Воронін дебютував за клуб у товариському матчі проти іспанської «Картахени» і в цьому ж матчі забив свій перший гол за «Динамо». У російській Прем'єр-лізі дебютував 14 березня 2010 року в матчі з московським «Спартаком», який закінчився перемогою «Динамо» з рахунком 1:0.