Каролін Возняцкі: биография

2007

На початку 2007 Каролін завоювала 2 титулу на «75-тисячниках» у італійському Ортизеи і американському Лас-Вегасі, обігравши у вирішальних матчах Альберту Бріанті та Акіко Морігамі відповідно.

Завдяки таким вражаючим успіхам, вона отримала «вайлд-кард» на дебютний в життя турнір 1-ї категорії в Індіан- Уеллсі, але поступилася в стартовому щоглі Мартіні Хінгіс.

Наприкінці року їй знову вдалося побити своє досягнення на турнірах WТА - вона досягла півфіналу в Токіо.

2008

У 2008 році почалося сходження Каролін в еліту світового тенісу. Вже на Австралійському Чемпіонаті вона пробилася до четвертого кола, де поступилася Ані Іванович. На Ролан Гаррос і Вімблдонському турнірі Возняцкі дійшла до третього раунду. А влітку завоювала свій перший титул WTA в Стокгольмі, здолавши у фіналі росіянку Віру Душевіну. Другий титул їй підкорився в американському Нью-Хейвені - у вирішальному матчі виявилася поверженa Ганна Чакветадзе.

На Олімпіаді в Пекіні Каролін добралася до третього кола, де програла майбутній переможниці Олені Дементьєвої, а на відкритому чемпіонаті США дійшла до 1 / 8 фіналу, поступившись там Олені Янкович. В кінці року Возняцкі взяла третій титул WTA на турнірі в Японії і закінчила сезон 12-й у рейтингу, маючи співвідношення перемог і поразок 58-20.

WTA визнала її переможницею в номінації «Новачок року».

2009

Сезон 2009 Возняцкі початку не кращим чином, програючи на всіх турнірах в третьому колі, але вже в кінці лютого в Мемфісі пробилася у фінал, де поступилася Вікторії Азаренко. Далі пішли чвертьфінали на супертурнірі в Майамі і Індіан Велсі. Каролін грала практично без відпочинку кожного тижня, вигравши титули в Істбурне і Понте-Ведра Біч, дійшовши до фіналів у Чарльстоні, Мадриді і Бастаде. На Уїмблдоні вона змогла вийти в 1 / 8 фіналу.

Серію турнірів на американському харді Каролін початку не кращим чином, але після перемоги в Нью-Хейвені, викликала сенсацію на кортах Нью-Йорка, пробившись до фіналу відкритого чемпіонату США, де її зупинила тріумфально повернулася бельгійка Кім Клайстерс.

Возняцкі отримала право грати на підсумковому чемпіонаті в Досі - там, вийшовши з групи, вона поступилася Серені Вільямс.

Цей рік Каролін закінчила 4-й у рейтингу WTA.

2010

Сезон 2010 Возняцкі почала з поразки в першому колі в Сіднеї від На Лі, їй же вона програла в 1 / 8 фіналу Australian Open. Потім дійшла до фіналу супертурніру в Індіан-Уеллсі, традиційно завоювала титул в Понте-Ведра Біч, поки не трапилася неприємність в Чарльстоні - у півфінальному матчі з Вірою Звонарьовою Каролін підвернула гомілкостоп і фактично зірвала підготовку до Ролан Гаррос, програючи на європейських грунтових турнірах в перших колах. Проте в Парижі вона виступила цілком успішно, дійшовши до чвертьфіналу.

На трав'яних кортах Уїмблдону Возняцкі впевнено дісталася до четвертого кола, однак там її чекав формений розгром від однієї з головних сенсацій турніру чешки Петри Квітовою 2:6 0: 6. Після цього Каролін не без зусиль виграла дрібний турнір на своїй другій батьківщині в Копенгагені, обігравши у вирішальному матчі Клару Закопалову 6:2 7:6.

2 березня 2010 Возняцкі вперше стала другою ракеткою світу.

На «американської серії» її чекав черговий успіх: Возняцкі завоювала поки найзначніший титул у своїй кар'єрі, перемігши на великому турнірі в Монреалі (у фіналі Каролін здолала Віру Звонарьову 6:3 6:2), а буквально через 5 днів вже святкувала перемогу на трохи менш представницькому змаганні в Нью-Хейвені.

На відкритому чемпіонаті США Каролін несподівано виявилася першою сіяною (після зняття Серени Вільямс) і вважалася одним з головних фаворитів турніру. Перші п'ять матчів вона виграла без проблем, не віддавши своїм суперницям ні сету, але в півфіналі не змогла нічого протиставити Вірі Звонарьовій 4:6 3:6.

Потім Каролін виграла два престижні турніру (Toray Pan Pacific в Токіо і Відкритий чемпіонат Китаю в Пекіні) і 11 жовтня 2010 року вперше в кар'єрі піднялася на першу сходинку світового рейтингу.

Наприкінці року Каролін взяла участь у підсумковому чемпіонаті в Досі, де, вигравши два матчі в груповому етапі, вийшла з групи з другого місця, потім обіграла в півфіналі Віру Звонарьову 7:5 6:0 і у фіналі в трьох сетах поступилася у впертій боротьбі Кім Клійстерс 6:3 5:7 6:3.

У підсумку Возняцкі закінчила 2010 рік на першому місці в рейтингу.