Габріель Агбонлахор Імуетіян: біографія

Габріель Агбонлахор Імуетіян біографія, фото, розповіді - англійський футболіст, нападаючий англійського клубу «Астон Вілла»

англійський футболіст, нападаючий англійського клубу «Астон Вілла»

Початок кар'єри

У підлітковому віці Агблолахор перейшов у футбольну академію «Астон Вілли». Його першим сезоном в академії «Вілли» став сезон 2002/03, в якому він забив 9 м'ячів у 18 матчах. У сезоні 2003/04 він забив 35 м'ячів в 29 матчах, результат, який можна порівняти з рекордом Даріуса Васселлі, який забив 38 м'ячів в сезоні 1997/98. У сезоні 2004/05 він став періодично грати за резервний склад «Астон Вілли», продовжуючи виступи за молодіжну команду, за яку в цьому сезоні забив 18 м'ячів у 22 матчах. Таким чином, за 71 матч у молодіжній команді «Астон Вілли» він забив 62 голи.

З 2003 по 2006 рік Агбонлахор провів 37 матчів за резервістів «Астон Вілли», забивши 19 м'ячів, у тому числі хет- трик у ворота американського голкіпера Тіма Ховарда в матчі проти резервної команди «Манчестер Юнайтед», що завершився з рахунком 3:0.

Перший досвід гри за основний склад Агбонлахор отримав у жовтні 2005 року, коли він перейшов в «Шеффілд Уенсдей »на правах оренди на два місяці.

Астон Вілла

Сезон 2005/06

Агбонлахор дебютував у Прем'єр-лізі 18 березня 2006 в матчі проти« Евертона »на« Гудісон Парк ». Йому вдалося забити м'яч у своєму дебютному матчі на 63-й хвилині зустрічі, але це не врятувало «Віллу» від поразки з рахунком 4:1.

Сезон 2006/07

Сезон 2008 / 09

Сезон 2009/10

Кар'єра за збірну

20 вересня 2006 Агбонлахор отримав запрошення зіграти за молодіжну збірну Нігерії до 20 років у матчі проти Руанди. Він відмовився від цієї пропозиції, хоча не став повністю заперечувати можливість у майбутньому зіграти за збірну Нігерії. Однак пізніше він став пов'язувати своє майбутнє зі збірною Англії.

28 вересня 2006 Агбонлахор отримав перший виклик до молодіжної збірної Англії (до 21 року), а 6 жовтня вийшов на заміну в матчі проти молодіжної збірної Німеччини.< / p>

У вересні 2007 року Стюарт Пірс викликав Агбонлахора до складу молодіжної збірної Англії. Габріель забив свій перший гол за молодіжну збірну Англії у ворота молодіжної збірної Чорногорії, в якому англійці виграли з рахунком 3:0.

1 лютого 2008 Фабіо Капелло оприлюднив список 23 футболістів збірної Англії на матч проти збірної Швейцарії, в який було включено і Агбонлахор, хоча через травми підколінного сухожилля він пропустив цю зустріч.

Агбонлахор викликався також на матчі збірної Англії проти збірної США і Тринідаду і Тобаго в травні-червні 2008 року, але так і не вийшов на поле.

15 листопада 2008 він знову отримав виклик в збірну від Фабіо Капелло на майбутній матч проти збірної Німеччини, разом з трьома своїми одноклубниками з «Астон Віллі», Ешлі Янгом, Куртісом Девісом і Гаретом Беррі. 19 листопада він вийшов у стартовому складі збірної Англії проти збірної Німеччини і провів на полі 76 хвилин. Партнер Агбонлахора по збірній Джон Террі високо відзначив виступ Габріеля в цьому матчі, сказавши в післяматчевому інтерв'ю, що «грати проти [Агбонлахора] справжній кошмар».