Володимир Вінекена біографія, фото, розповіді - югославський хорватський футболіст, нападник

Кар'єра

Клубна

Всю свою ігрову кар'єру, з 1919 по 1926 рік, провів у загребському клубі ХАШК, однак за іншими даними, виступав у складі загребській «Конкордії».

У збірній

У складі головної національної збірної Королівства СХС дебютував 8 червня 1922 в проходив у Белграді товариському матчі зі збірною Румунії, зустріч його команда програла з рахунком 1:2, а останній раз зіграв за збірну в її єдиному матчі на Олімпіаді 1924 року, де його команда поступилася майбутнім переможцям цього розіграшу збірної Уругваю з рахунком 0:7. Перший м'яч забив 1 жовтня 1922 на 35-й хвилині проходив у Загребі товариського матчу зі збірною збірної Польщі, однак, зустріч його команда все одно програла з рахунком 1:3, а останній раз відзначився 10 червня 1923 в проходив у Бухаресті товариському матчі зі збірною Румунії, на цей раз Володимир оформив дубль, забивши на 23-й і 39-й хвилинах матчу, принісши, тим самим, підсумкову перемогу своїй команді з рахунком 2:1. Всього провів за головну збірну країни 6 матчів, в яких забив 3 м'ячі у ворота суперників.