Тобіас Вайс: біографія

Тобіас Вайс біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, півзахисник клубу «Хоффенхайм»

німецький футболіст, півзахисник клубу «Хоффенхайм»

Кар'єра

Починав займатися в школі Біберсфельд, звідки в 1993 році перейшов до основної школи міста Швебіш-Халль. У 11 років його запросили в академію «Штутгарта», найбільшу футбольну академію землі Баден-Вюртемберг. У 2004 році, після закінчення академії Тобіас був заявлений за другу команду «Штутгарта», в якій в результаті провів три сезони, зігравши 75 матчів і забивши 9 м'ячів. Дебют у професійному футболі припав на 12 березня 2004 року на домашній матч 22-го туру Регіоналлігі Зюд проти «Аугсбурга», що завершився внічию 1:1. На 60-й хвилині Тобіас замінив Густава Шульца.

Влітку 2007 року футболіста, вже давно переросло другу команду «Штутгарта», придбав набирає обертів «Хоффенхайм». 18 серпня 2007 Тобіас дебютував у новій команді в гостьовому матчі другого туру другого бундесліги проти менхенгладбахської «Боруссії», що завершився нульовою нічиєю. Тобіас вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 53-й хвилині Мірнесем Месичем. За підсумками сезону «Хоффенхайм» вийшов у Бундеслігу, а Тобіас зіграв 14 матчів і забив 1 м'яч.

А 16 серпня 2009 Тобіас разом з командою дебютував у Бундеслізі в гостьовому матчі першого туру проти «Енергі». Поєдинок завершився впевненою перемогою Хоффенхайма з рахунком 3:0 завдяки зусиллям атакуючого дуету Ведадо Ібішівеча і Демба Ба, забили на двох три м'ячі. Тобіас ж таки вийшов у стартовому складі і провів на полі весь матч.

Кар'єра в збірній

В кінці 2008 року був вперше викликаний на збір до комаеду Німеччини перед товариським матчем з англійцям, але на полі в той день він не з'явився. Дебют у національній команді відбувся 2 червня 2009 року в товариському матчі з командою Об'єднаних Арабських Еміратів, який завершився перемогою бундестім з рахунком 7:2. На 66-й хвилині Тобіас замінив Томаса Хітцльспергера.