Сандро Вагнер: біографія

Сандро Вагнер біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, нападник бременського «Вердера»

німецький футболіст, нападник бременського «Вердера»

Клубна

У 8 років Сандро переїхав з молодіжної команди «Герта» і приєднався до мюнхенської «Баварії». Вагнер завершив підготовку до сезону 2007/08 в основній команді. Через невдачі Яна Шлаудраффа, Лукаса Подольські і Луки Тоні він дебютував у складі мюнхенців 21 липня 2007 проти бременського «Вердера». А 25 липня він вийшов проти «Штутгарту» в стартовому складі і забив свій перший гол за кар'єру. 11 серпня він дебютував у Бундеслізі, в матчі проти «Ганзи», замінивши на 87 хвилині форварда бременців Мирослава Клозе. 9 червня 2008 він підписав дворічний контракт, який діє з липня 2008 року з клубом Другий Бундесліги "Дуйсбургом».

У січні 2010 року Сандро Вагнер переїхав до Бремена і підписав контракт з місцевим «Вердером» до 30 червня 2014 року.

У збірній

Сандро Вагнер дебютував за збірну Німеччини (до 21) у матчі проти молодіжної збірної Ізраїлю, вийшовши на заміну на 68-ій хвилині замість Роуена Хеннінга. Після цього головний тренер молодіжної збірної Німеччини Хорст Хрубеш викликав Сандро на наступні чотири відбіркових матчу чемпіонату Європи серед молодіжних команд, але не зіграв жодної гри до фіналу. Однак у фіналі не зміг взяти участь Ашкан Дежага через перебір жовтих карток. Вагнер вийшов у стартовому складі і забив 2 голи, причому другий гол був визнаний кращим голом червня в Німеччині. Молодіжна збірна Німеччини в тому матчі здобула перемогу 4:0 і відповідно стала переможцем чемпіонату Європи (до 21).