Томас Вільям Берджесс: біографія

Томас Вільям Берджесс біографія, фото, розповіді - британський ватерполіст і плавець, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1900

британський ватерполіст і плавець, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1900

У водному поло на Іграх Берджесс, входив до складу четвертої французької команди. Не маючи суперника в півфіналі, вона відразу проходила в півфінал, де її обіграла бельгійська збірна. Матч за третє місце не проходив, і тому Берджесс відразу отримав бронзову медаль. Хоча він був британцем, медаль віддається Франції, а не змішаної команді.

У плаванні Берджесс брав участь в декількох плавальних змаганнях. Він не вигравав півфінали, але показував одні з кращих результатів, і проходив у фінал. У 4000 м вільним стилем він у підсумку посів четверте місце, в 200 м на спині - п'яте, а в 1000 м вільним стилем не зміг фінішувати.