Кріс Берд: біографія

Кріс Берд біографія, фото, розповіді - американський боксер-професіонал, виступає у важкій ваговій категорії
День народження 15 серпня 1970

американський боксер-професіонал, виступає у важкій ваговій категорії

Любительська карєра

У любителях виступав у середніх і напівсередніх вагах. В останньому аматорському бою в грудні 1992 року програв Джо Кальзаге.

1993-1999

У професіоналах дебютував січні 1993 року. 1-й бій проходив у 2-му середньому (суперсередній) вазі. Далі Кріс Берд пішов по категоріях вгору. В 4-му бою в червні 1994 року перейшов у важку вагу. У період з 1995 по 1998 перемагав таких відомих боксерів як Філ Джексон, Лайнел Батлер, Юрай Грант, Берт Купер, Джиммі Тандер і Елісьер Кастільо.

1999-03-20 Кріс Берд - Айк Ібеабучі

• Рефері:Рон Рол
  • Рахунок суддів:Баррі Драксман (39-37 Берд), Глен Хамада (39 -37 Ібеабучі), Джо Макалусо (38-38)
  • Статус:Рейтинговий бій
  • Вага:Берд 94,69 кг; Ібеабучі 111,00 кг;
  • Результат:Перемога Ібеабучі технічним нокаутом в 5-му раунді
  • Місце проведення:Арко Арена, Сакраменто, Каліфорнія, США
  • Трансляція:HBO
  • Час:2:59

У березні 1999 Кріс Берд вийшов на ринг проти небитого нокаутера Айка Ібеабучі. Спочатку поєдинок складався одно. Берд бігав, а Ібеабучі намагався його наздогнати. У 5 раунді Кріс Берд застоявся біля канатів і пропустив сильний лівий апперкот. У нього опустилися руки, і в цьому момент Ібеабучі додав правий крос. Це був важкий нокдаун. У Берда пішла слина. Тим не менш він піднявся. До кінця раунду залишалася менше хвилини. Ібеабучі відразу пішов в атаку. Берд послизнувся і рефері відрахував помилково 2-й нокдаун. Айк Ібеабучі притиснув його біля канатів і обрушив град ударів, велика частина пройшла або по захисту, або мимо. Тим не менше за 1 секунду до кінця раунду рефері прийняв рішення зупинити бій. Це було 1-ї поразки Берда.

2000-2002

У квітні 2000 року Бьорд зустрічався в Німеччині з небитим Віталієм Клічко.В результаті бій було припинено в 9-му раунді. Перемогу отримав Берд. Пізніше Кличко заявив, що поразка була наслідком травми плеча, отриманої в бою.

У жовтні того ж року він зустрівся з Володимиром Клічко.После 12 раундів Берд зазнав своєї 2-ї поразки.

У 2001 році оголошено турнір з 4-х бійців: Девідом Туа і Деніел Ніколсон у 1-м півфіналі і Кріс Берд і Морріс Харріс в 2-му півфіналі.

У травні 2001 року Кріс Берд без проблем переграв Морріса Харріса.