Каспер Бегелунн Нільсен: біографія

Каспер Бегелунн Нільсен біографія, фото, розповіді - датський футболіст, захисник «Ольборга» і збірної Данії

датський футболіст, захисник «Ольборга» і збірної Данії

Біографія

Народився в Оденсе, Бегелунн почав грати у молодіжному складі місцевої команди «ФК Оденсе». Поки він грав у цьому клубі, він був капітаном збірних Данії різних віків, отримав нагороду Кращого гравця Данії до 17 років. У березні 1997 Бегелунн підписав свій перший професійний контракт з ПСВ Ейндховен. Починаючи з січня, він два роки грав у резерві. Його дебют у першій команді відбулася в березні 2000 року.

Він отримав свій шанс з ПСВ в сезоні 2001/02, вийшов в лізі 24 рази, він був покликаний в данську національну збірної в лютому 2002 року, тренером Мортен Ольсен. Він був включений у заявку на Чемпіонат світу 2002, вийшов у двох із чотирьох іграх збірної Данії. У сезоні 2002-03 він був частиною команди, яка виграла в 2003 році чемпіонат Нідерландів. Каспер був включений до складу національної збірної на Чемпіонаті Європи 2004 року, де він знову виходив лише на заміну. ??

Після травми восени 2004 року, Бегелунн втратив своє місце в датської національної збірної, а також в ПСВ, де його замінив Андре Ойер. Сезон у 2005 році закінчив разом з ПСВ вигравши чемпіонат Нідерландів. Влітку 2005 року він поїхав грати за рубіж в німецьку Бундеслігу за Боруссія Менхенглабдах. 27 серпня 2005 Бегелунн забив гол в матчі проти Шальке 04, який був нагороджений «Тор DES Jahres» у січні 2006 року німецької телевізійної мережею ARD.

Після довгої перерви, у вересні 2008 він знову був викликаний в національну збірну, однак буквально за два дні до матчу проти Угорщини отримав травму і пропустив той (0:0) і наступний матч через чотири дні проти Португалії (3:2). Однак через місяць йому знову представилася можливість зіграти за Данію: він був викликаний на домашній матч проти Мальти, замінивши травмованого Ларса Якобсена на позиції правого захисника. Бегелунд відіграв всі 90 хвилин і віддав гольовий пас. Матч закінчився з рахунком 3-0.