Володимир Сергійович Бистров: биография

Іншою причиною переходу в стан« червоно-білих »Бистров назвав те, що вболівав за« Спартак »в дитинстві, і те, що московський клуб буде брати участь у Лізі чемпіонів, чого не зміг домогтися «Зеніт»:

n

- Це правда, що в дитинстві вболівали за «Спартак»?
n-Вірно. Я родом з міста Луга Ленінградської області. Але і я, і всі мої друзі вболівали за «Спартак».

n

Також Бистров сказав, що розуміє почуття фанатів «Зеніта», яких не влаштував перехід гравця в стан принципового суперника:

n

-У пітерських уболівальників ваш перехід викликав болісну реакцію. Що ви зараз хотіли б їм сказати?
N-Розумію їх почуття. Але вони бачать ситуацію з іншого боку, думають, що я пішов через гроші. Це не так. Тим більше, що на початку року керівництво клубу збільшило мені зарплату. Але в ситуації, що склалася залишатися в команді стало неможливим.

N

Головний тренер «Зеніту» Петржела сказав, що він зробив з Бистрова мільйонера, і всі його слова правдиві.

Бистров приїхав до «Спартака» з невеликою травмою: у нього був пошкоджений палець ноги, але це не перешкодило його дебюту. 9 червня 2005 Бистров вийшов на поле в матчі з московським «Локомотивом», замінивши на 63-й хвилині зустрічі Максима Калініченко; гра завершилася поразкою «Спартака» 1:2. Грою Бистрова головний тренер команди Олександр Старков залишився задоволений. Бистров швидко став гравцем основи «червоно-білих», витіснивши з неї Дениса Бояринцева. Перший гол у складі «червоно-білих» Володимир забив 27 серпня 2005 року на 45-й хвилині 21-го туру чемпіонату Росії у ворота «Аланії». 11 вересня Бистров забив свій другий м'яч за «Спартак», вразивши ворота «Терека», і був визнаний газетою «Спорт-Експрес» кращим гравцем зустрічі. Після гри Володимир сказав, що повністю освоївся в команді. 16 жовтня Бистров зіграв матч проти свого колишнього клубу, «Зеніту». У цій грі він був найактивнішим на полі, створив кілька гольових моментів і заробив пенальті, з якого «Спартак» зрівняв рахунок 1:1. На думку головного тренера «червоно-білих», Бистров провів свій кращий матч за «Спартак». Володимир, за версією «Спорт-Експресу», став кращим гравцем туру. 29 жовтня в грі з "Шинником" Бистров забив гол «ударом-парашутом» у дальній верхній кут, завдяки цій перемозі команда вийшла в зону Ліги чемпіонів. Гол Бистрова був визнаний найкрасивішим у турі, а його виступи в цьому матчі «СЕ» оцінив найвищою в турі оцінкою. Всього в першому сезоні в «Спартаку» Бистров провів 15 матчів і забив 3 голи, а його клуб зайняв друге місце в чемпіонаті країни, вийшовши в Лігу чемпіонів.

Збірна Росії

У лютому 2004 Бистров вперше отримав запрошення до національної збірної Росії і відправився на неофіційні ігри в Японію. У березні Володимир дебютував за збірну Росії в поєдинку зі збірною Болгарії.

Бистров був наймолодшим гравцем збірної Росії на Євро-2004. На момент початку фінального турніру йому виповнилося двадцять років і три місяці. Вийшов на заміну в матчі з португальцями і провів на полі 20 хвилин.