Дієго Буонанотте: біографія

Дієго Буонанотте біографія, фото, розповіді - аргентинський футболіст

аргентинський футболіст

Дієго Буонанотте є вихованцем клубу «Рівер Плейт». Дебютував Дієго в основній команді у віці 17 років 9 квітня 2006 року в матчі проти клубу «Інститут», що завершився перемогою «Рівер Плейта» з рахунком 3:1, це був єдиний матч для молодого півзахисника в чемпіонаті Аргентини 2006. Свій перший м'яч у чемпіонаті Аргентини Буонанотте забив 30 вересня 2007 року в матчі проти клубу «Росаріо Сентраль», Дієго забив на 29-ій хвилині матчу, який завершився на користь «Рівера».

Через сім днів, Дієго став одним з ключових гравців команди у перемозі над «Бока Хуніорс», Буонанотте відмінно провів матч і навіть заробив пенальті, який реалізував його одноклубник Аріель Ортега. Матч у результаті закінчився перемогою «Рівера» з рахунком 2:0, а настільки відмінна гра Дієго дозволила йому надовго закріпитися в основному складі клубу.

Всього в апертурі чемпіонату Аргентини 2007 Буонанотте провів 8 матчів і забив 2 м'ячі. У 2008 році Дієго чемпіоном Клаусуре, другої частини чемпіонату Аргентини, Буонанотте до того ж став кращим бомбардиром «Рівер Плейта» забивши 9 м'ячів у 17 матчах.

Буонанотте виступав за кілька аргентинських збірних різних вікових груп. У 2008 році Дієго в складі олімпійської збірної Аргентини став переможцем Олімпійських ігор у Пекіні. 13 серпня 2008 в матчі проти олімпійської збірної Сербії Дієго вперше вийшов в основному складі. Буонанотте відмінно провів матч і навіть відзначився забитим м'ячем зі штрафного на 86-ій хвилині матчу, який завершився перемогою аргентинців з рахунком 2:0.