Андерсон Луїс де Абреу Олівейра: биография

У фінальному матчі Ліги чемпіонів 2007/2008, який відбувся в Москві 21 травня 2008 року, Андерсон вийшов на заміну Уесу Брауну на останній хвилині додаткового часу і забив за «Юнайтед» шостої одинадцятиметровий удар у серії післяматчевих пенальті. Після того, як бразилець пробив Петра Чеха, він вдруге з силою загнав м'яч у сітку воріт, надихаючи трибуни і партнерів по команді. «Манчестер Юнайтед» здобув перемогу в серії пенальті, і Андерсон в перший же свій сезон після переїзду до Англії став володарем двох титулів: чемпіона Англії і володаря Ліги чемпіонів.

21 грудня 2008 Андерсон провів на полі 88 хвилин у фінальному матчі Клубного чемпіонату світу 2008 року, в якому «Юнайтед» здобув перемогу завдяки голу Уейна Руні. 3 березня 2009 у фінальному матчі Кубка Ліги проти «Тоттенхема» Андерсон вийшов на заміну на 56-й хвилині, замінивши Денні Уелбек. У серії післяматчевих пенальті бразилець забив вирішальний гол, а «Юнайтед» виграв Кубок Футбольної ліги. 18 травня 2009 в матчі передостаннього туру сезону проти «Арсеналу» «Червоним дияволам»потрібно було лише одне очко для завоювання третього поспіль чемпіонства в Прем'єр-лізі. Андерсон вийшов у цьому матчі на заміну Уейну Руні в кінці матчу, а «Юнайтед» втримав нічийний рахунок 0:0, завоювавши чемпіонський титул на «Олд Траффорд».

29 липня 2009 Андерсон забив свій перший гол за «Манчестер Юнайтед» ударом зі штрафного у матчі Кубка Audi проти «Бока Хуніорс». 12 вересня 2009 бразилець відкрив рахунок своїм офіційним голам за «Юнайтед», забивши м'яч у ворота «Тоттенхем Хотспур» у виїзному матчі Прем'єр-ліги на «Уайт Харт Лейн», який завершився перемогою гостей з рахунком 3:1.

29 січня 2010 з'явилися повідомлення про те, що Андерсон може перейти до французького «Ліон» на правах оренди до кінця сезону після сварки з головним тренером «Юнайтед» Алексом Фергюсоном. Згідно з ряду джерел, Андерсон виїжджав до Бразилії без дозволу Фергюсона, за що був оштрафований клубом на 80 тис. фунтів. Чутки про перехід в «Ліон» не підтвердилися, і Андерсон повернувся до виступів за основний склад 23 лютого в матчі проти «Вест Хема». Проте вже на 19-й хвилині матчу бразилець отримав травму і був замінений на Пак Чі Сона. Після медичного обстеження було виявлено, що у Андерсона розрив хрестоподібних зв'язок коліна і він пропустить шість місяців, тобто залишок сезону 2009/10 і чемпіонат світу 2010 року.

20 серпня 2010 Алекс Фергюсон повідомив, що Андерсон повернувся до тренувань і може бути включений в заявку на виїзний матч проти «Фулхема» 22 серпня. Його повернення до основного складу відбулося 19 вересня, коли він вийшов на заміну Дімітру Бербатову в кінцівці матчу проти «Ліверпуля», якою завершився перемогою «Юнайтед» до рахунком 3:2. 22 вересня Андерсон відіграв всі 90 хвилин в матчі 3 раунду Кубка Ліги проти «Сканторп Юнайтед». 7 грудня Андерсон забив свій перший гол на «Олд Траффорд» і одночасно свій перший гол у Лізі чемпіонів у матчі проти «Валенсії», який завершився внічию 1:1. 15 грудня він продовжив свій контракт з «Манчестер Юнайтед» на 4,5 року до червня 2015 року.