Томас (Том) Бойд: биография

У 1992 році Том взяв участь у чемпіонаті Європи , де відіграв один матч - проти збірної СНД.

Через чотири роки Бойд знову поїхав на європейську першість у складі національної команди. На цей раз він провів всі три поєдинки шотландців на цьому турнірі - з нидерландцами, англійцями і швейцарцями.

29 березня 1997 Том забив свій перший і, як виявилося згодом, єдиний м'яч за «тартановим армію», вразивши ворота збірної Естонії.

11 жовтня того ж року Бойд, відігравши свій 50-й матч за збірну, яким виявився поєдинок з Латвією, був удостоєний честі бути включеним до Почесного списку гравців збірної Шотландії з футболу.

У 1998 році захисник був у складі національної команди на світовій першості, що проходив у Франції. 10 червня шотландці стартували на турнірі в матчі відкриття, де їх суперниками були діючі чемпіони світу - бразильці. Поєдинок пройшов у напруженій боротьбі - рахунок 1:1 тримався аж до середини другого тайму, відзначилися Сезар Сампайо у латиноамериканців і Джон Коллінс у європейців. На 75-й хвилині відбувся прорив по флангу захисника бразильців Кафу, який закінчився ударом. Воротар «горян», Джим Лейтон, його парирував, але м'яч після цього відскочив у плече Бойду й залетів у сітку воріт «тартановим армії». Південноамериканці перемогли 2:1, а цей автогол Тома і понині залишається єдиним подібним м'ячем, забитим у матчі відкриття світових першостей. На самому турнірі «горяни» виступили невдало, посівши останнє місце в своїй групі А, набравши одне очко.

Усього за 11 років виступів за «тартановим армію» Міллер зіграв 72 матчі, що є п'ятим результатом за всю історію національної команди, забив один гол.

Разом: 72 матчі / 1 гол ; 30 перемог, 20 нічиїх, 22 поразки.