Кіран Беха біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст індійського походження, півзахисник клубу «Ерміс»

нідерландський футболіст індійського походження, півзахисник клубу «Ерміс»

Біографія

Кіран Беха народився 12 вересня 1982 року в місті Амстердам, в сім'ї вихідців з Індії. Свою футбольну кар'єру Кіран почав в амстердамському «Аяксі».

У липні 1999 року, Беха був переведений до молодіжного складу амстердамців, чиїм тренером тоді був Тонні Брейнс Слот. 27 липня 199 року, Кіран підписав з клубом контракт до 30 червня 2005 року. Дебют Беха за молодіжний склад «Аякса» відбувся 4 травня 2000 року, в гостьовому матчі проти молодіжки АЗ. Пізніше Кіран виступав і під керівництвом Джона ван 'т Схіп. У березні 2001 року, Беха був переведений головним тренером Ко Адріансе в основний склад «Аякса». У Вищому дивізіоні Нідерландів Кіран дебютував 1 квітня, в гостьовому матчі проти клубу «НЕК», Беха відіграв у матчі 74 хвилини, після яких його замінили на півзахисника Кваме Куанса. Матч завершився мінімальною поразкою «Аякса» з рахунком 1:0, єдиний м'яч у складі переможців забив македонська нападаючий Джердж Христового.

Перед початком сезону 2002/2003, Беха був визнаний кращим гравцем молодіжної команди на передсезонному турнірі «Den Helder Maritiem ». За молодіжку, Кіран в сезоні 2002/2003 зіграв 13 матчів і забив 3 голи, а наприкінці січня 2003 року, Беха був відданий в оренду до кінця сезону в роттердамському «Спарту», ??яка виступала в Першому дивізіоні. Дебют Кірана в команді відбулася 7 лютого, в гостьовому матчі проти сіттардской «Фортуни», що завершився внічию 1:1, Беха в тій грі вийшов на заміну на 39-ій хвилині, замінивши захисника Дуайта Елі. За «Спарту» Кіран відіграв 16 матчів і забив 3 голи, а також отримав одну жовту картку. Після закінчення оренди, керівництво «Спарти» вирішило продовжити термін оренди Беха ще на один сезон.

У 2004 році Кіран ненадовго повернувся в «Аякс» та залишитися в клубі не зміг, і пізніше, в листопаді підписав контракт з клубом «Гронінген». За два роки Кіран провів за клуб всього 18 матчів у чемпіоанте.

У 2006 році Беха перейшов до клубу «Ден Босх». У новому клубі Кіран отримав місце в основному складі, у Першому дивізіоні Нідерландів сезону 2006/2007 Беха зіграв 37 матчів і забив 9 м'ячів, а його клуб посів перше місце і здобув путівку до найвищого дивізіону. У 2007 році Кіран перейшов в іспанський клуб «Еркулес» з міста Аліканте. В іспанському клубі Кіран провів 9 матчів і забив 1 м'яч, в кінцевому підсумку Беха розірвав контракт з клубом. У 2008 році Беха знаходився на перегляді в англійському клубі «Блекберн Роверс».

У жовтні 2008 року, Кіран перейшов в клуб Першого дивізіону Нідерландів "Єммен». Дебют Кірана відбувся 3 жовтня 2008 року в матчі проти клубу «Омніворлд», що завершився перемогою «Еммена» з рахунком 2:1. 17 жовтня 2008 Беха забив свій перший м'яч за «Єммен», це сталося в матчі проти «Ейндховена», Кіран забив на 29-ій хвилині матчу, таким чином вивівши свою команду вперед 1:2, але в підсумку матч завершився внічию 2: 2. У 24 матчах чемпіонату Кіран забив лише три голи. 30 червня 2009 контракт Кірана з «Єммен» закінчився, але керівництво клубу не стало підписувати нову угоду з гравцем. У серпні 2009 року, Кіран перейшов в кіпрський клуб «Ерміс». У Чемпіонаті Кіпру Беха дебютував 30 серпня, у домашньому матчі проти «Анортосіс», Кіран вийшов на заміну на 56-ій хвилині, замінивши португальського півзахисника Жоку. У першому турі чемпіонату «Ерміс» на своєму полі зіграв з «Анортосісом» внічию 0:0.