Денис Маратович Абдуллін біографія, фото, розповіді - професійний російський хокеїст
День народження 01 січня 1985

професійний російський хокеїст

Народився і виріс в Магнітогорську. Там же почав займатися спортом. Вихованець Магнітогорській хокейної школи. Виховує сина Микиту.

Спортивна кар'єра

Спортивну кар'єру почав у фарм-клубі магнітогорського «Металурга». У 2004 році підписує контракт з клубом «Молот-Прікамье», у складі якого провів 23 гри, набрав 3 очки, забивши 2 шайби і зробивши гольову передачу.

У 2005 році починає сезон у клубі «Трактор», Челябінськ, але незабаром переходить в тольяттинську «Ладу». У 27 матчах за тольяттинский клуб набирає 4 очки і 36 хвилин штрафу. У плейофф проводить 7 матчів, в яких забиває 2 шайби. Перед сезоном 06-07 підписує контракт з магнітогорський «Металург», однак, зігравши лише 8 матчів і забивши єдину шайбу, проводить велику чать сезону у другій команді «Металурга». Перед завершенням сезону переходить в Нижньокамську «Нафтохімік», в якому проводить 4 гри в регулярному чемпіонаті і 2 в плейофф, не набравши очок. У міжсезоння гравець повертається в тольяттинську «Ладу», за яку в 44 матчах регулярного чемпіонату сезону 2007-2008 забиває 10 шайб і віддає 19 гольових передач, набравши при цьому 48 хвилин штрафу. У чотирьох матчах плейофф очок знову не набирає.

Сезон 2008-2009 Денис починає в новому клубі - Балашихинском ХК МВС. За сезон він зіграв всього 22 матчі, далеко не завжди потрапляючи в основний склад. Але в підсумку він набирає 3 результативних бали при 36 хвилинах штрафного часу. У плей-офф у цьому сезоні клуб з Балашихи не виходить.

У міжсезонні, після тренувального збору команди ХК МВС в м. Пінськ, Білорусь, головний тренер команди Олег Знарок приймає рішення відправити форварда в товариський клуб «ТХК », що є фарм-клубом Балашихинском команди.