Ахмед Янузі біографія, фото, розповіді - албанська футболіст, нападник клубу «Ворскли» і національної збірної Албанії
-

албанська футболіст, нападник клубу «Ворскли» і національної збірної Албанії

Ахмед народився в місті Вучітрн. Через військовий дій на території Косово, він разом з сім'єю переїхав до Німеччини. Де він жив протягом семи років, а після повернувся на батьківщину. Пізніше виступав за команду «Пріштіна».

У сезоні 2006/07 він виступав за команду «Біса» з міста Кавая в чемпіонаті Албанії. Також у цьому сезоні клуб став володарем Кубка Албанії.

Взимку 2007 року перейшов в полтавську «Ворсклу», підписавши трирічний контракт. На його перехід в клуб вплинув той факт, що в клубі виступали албанці Арменд Даллку і Дебатік Цуррі. Клуб за нього заплатив 50 000 ?, Янузі взяв собі 27 номер. 7 квітня 2007 дебютував у Вищій лізі Україна у виїзному матчі проти донецького «Шахтаря» (2:1), Янузі вийшов на 58 хвилині замість Руслана Левиги, а на 90 хвилині він забив гол у ворота Дмитра Шуткова.

Ахмед Янузі є автором першого гола у Прем'єр-лізі України. 18 липня 2008 в матчі проти «Харкова» (1:0), Янузі вийшов на 68 хвилині замість Олексія Чичикова, а вже через 4 хвилини забив гол у ворота Дмитра Стойка. У сезоні 2008/09 разом з командою став володарем Кубка України, у фіналі «Ворскла» обіграла «Шахтар» (1:0). 11 липня 2009 зіграв у матчі за Суперкубок України, тоді полтавчани поступилися київському «Динамо» (0:0 основний час і 4:2 по пенальті). 20 серпня 2009 дебютував у єврокубках у матчі кваліфікації Ліги Європи проти португальської «Бенфіки» (4:0), Янузі вийшов в перерві разом Василя Сачко. У наступному матчі «Ворскла» здобула мінімальну перемогу (2:1) і за сумою двох матчів поступилася «Бенфіки» і вилетіла з турніру.

Виступає за молодіжну збірну Албанії до 21 року, провів 7 матчів і забив 1 гол.

17 листопада 2010 дебютував в національній збірній Албанії в товариському матчі проти Македонії (0:0), Янузі вийшов на 73 хвилині замість Хамаді Саліхі.

Стиль гри

Янузі грає на позиції нападника. Він технічний і швидкий. Його часто критикують за не реалізацію голевих моментів. також за малу результативність. Також йогомінусомє фізична готовність.