Андреа Еспозіто: біографія

Андреа Еспозіто біографія, фото, розповіді - італійський футболіст, захисник
-

італійський футболіст, захисник

Андреа Еспозіто - вихованець клубу «Лечче», у складі якої він виграв два молодіжних чемпіонату Італії, в 2003 і 2004 роках. У тому ж 2004 році, 25 січня, він дебютував у дорослому чемпіонаті Італії в матчі з «Лаціо». Наступного сезону він провів ще один матч, а через два сезони ще дві гри. У 2006 році, головний тренер клубу, Роберто Ріццо, відправив Еспозіто в оренду в клуб «Самбенедеттезе». Влітку 2007 року Еспозіто повернувся в «Лечче» і допоміг клубу вийти зсерії Ву вищий італійський дивізіон. 27 жовтня 2007 Еспозіто забив свій перший гол в матчі з «Ріміні». 9 листопада 2008 Еспозіто забив свій перший м'яч в серії А, принісши на останній хвилині нічию з «Міланом» 1:1.

28 липня 2009 «Дженоа» купив 50% прав на Еспозіто, заплативши 2, 1 млн євро. Він дебютував у складі генуезців 27 вересня 2009 в матчі з «Удінезе», замінивши на 38-й хвилині травмованого Джузеппе Бьява. 19 січня 2010 Еспозіто, на правах оренди, перейшов в клуб «Ліворно».

Міжнародна кар'єра

Еспозіто виступав на збірні Італії кількох віків. 6 червня 2009 він отримав виклик в першу збірну Італії на товариський матч з Ірландією, однак на поле не вийшов. Еспозіто став 3-м гравцем в історії «Лечче», викликаним в першу збірну.