Сантьяго Ескерро Марин: біографія

Сантьяго Ескерро Марин біографія, фото, розповіді - іспанська
-

іспанська

Ексерро починав свою професійну кар'єру в 1994 році в клубі «Осасуна», а в 1996 році його помітили селекціонери «Атлетіко Мадрид», де він виступав в основному за дублюючий склад. У 1998 році з приходом в «Атлетик Більбао» розпочався найуспішніший і тривалий період у кар'єрі Сантьяго. Хоча він і не виграв нічого в складі баскського клубу, йому вдалося заробити репутацію одного з кращих нападаючих Іспанії, а після сезону 2004-2005, в якому Ескерро зіграв дуже добре і забив 11 голів в 32 матчах, його як вільного агента запросили в «Барселону ». Він і не став у «Барселоні» основним гравцем, рідко виходив на заміни, всього за три сезони в каталонському клубі зігравши в Прімері 24 матчі і забивши 3 голи.

Влітку 2007 року після закінчення контракту з «Барселоною» Ескерро міг покинути клуб, але, не отримавши гідних пропозицій, залишився в команді ще на рік. У трансферний період різні джерела пов'язували його майбутнє з такими клубами, як «Атлетик Більбао», «Селтік», «Евертон», «Болтон Уондерерс» і «Осасуна». Влітку 2008 року залишив «Барселону», ставши вільним агентом. В кінці липня підписав дворічний контракт з «Осасуною». Через травми і відсутності ігрової практики після приходу нового головного тренера Хосе Антоніо Камачо після першого сезону Ескерро покинув клуб.

Ескерро зіграв один матч за збірну Іспанії 5 вересня 1998 зі збірною Кіпру, що закінчився перемогою кіпріотів з рахунком 3:2.