Хав'єр Ернандес Балькасар біографія, фото, розповіді - також відомий як Чічаріто
-

також відомий як Чічаріто

Гвадалахара

Ернандес перейшов в клуб «Гвадалахара» у віці дев'яти років. У 2006 році дебютував за «Гвадалахару» у матчі Апертури проти клубу «Некакса». За рахунку 3:0 він вийшов на заміну Омару Браво на 87-й хвилині матчу, п'ять хвилин забив четвертий гол за свою команду. Це був його єдиний гол в семи матчах, проведених в сезоні 2006/07. У наступному сезоні він зіграв за «Чівас» шість матчів, не забивши жодного м'яча.

в апертурі 2008 Ернандес провів 10 матчів без забитих голів, а в Клаусуре 2009 забив 4 голи в 15 матчах. В апертурі 2009 року він забив 11 м'ячів в 17 матчах. У 2010 році він забив 10 голів в 11 матчах.

Останнім матчем Ернандеса за «Гвадалахару» став товариський матч проти «Манчестер Юнатед». До того моменту мексиканець вже був гравцем англійського клубу, однак він зіграв перший тайм за «Козлів», а другий - за «Червоних дияволів». Він став автором першого гола в історії стадіону Омнілайф.

Манчестер Юнайтед

8 квітня 2010 Ернандес підписав контракт з англійським клубом «Манчестер Юнайтед». 27 травня 2010 він одержав дозвіл на роботу у Великобританії, і 1 липня став гравцем «Манчестер Юнайтед». В якості одного з умов трансферу «Юнайтед» провів товариський матч проти «Гвадалахари» влітку 2010 року, на церемонії відкриття нового клубного стадіону «Гвадалахари», «Омнілайф».

28 липня 2010 Ернандес вперше зіграв за « Юнайтед », вийшовши на заміну Нані в товариському матчі проти команди всіх зірок MLS; в цій же зустрічі він забив свій перший гол за клуб, замкнувши пас Даррена Флетчера. Два дні потому Чічаріто у футболці «Чівас» забив гол у ворота «Манчестер Юнайтед» у товариському матчі між «Юнайтед» і «Гвадалахарою». 4 серпня Ернандес забив у своєму третьому передсезонному матчі поспіль, у ворота збірної Ірландської ліги на стадіоні «Авіва», «Юнайтед» виграв цього товариському матчі з рахунком 7:1.

Свій перший гол за «Юнайтед» в офіційному матчі Ернандес забив 8 серпня 2010 року в матчі на Суперкубок Англії проти «Челсі». Вийшовши на заміну в другому таймі, Чічаріто замкнув пас Антоніо Валенсії: його удар в падінні відскочив від газону, потрапив йому в обличчя і рикошетом залетів у ворота «Челсі». 16 серпня Ернандес зіграв свій перший матч у Прем'єр-лізі, вийшовши на заміну Уейну Руні на 63-й хвилині зустрічі проти «Ньюкасла», яка завершилася з рахунком 3:0 на користь «Червоних дияволів». 29 вересня Ернандес забив свій перший гол у Лізі чемпіонів у матчі проти «Валенсії», який завершився з рахунком 1:0. 16 жовтня він забив свій перший гол у Прем'єр-лізі в матчі проти «Вест Бромвіч Альбіон», який завершився з рахунком 2:2. 24 жовтня Ернандес забив два голи у ворота «Сток Сіті» у виїзному матчі дев'ятого туру Прем'єр-ліги, забезпечивши «червоним дияволам» перемогу з рахунком 2:1. 1 січня 2011 Ернандес знову забив переможний гол у виїзному матчі - на цей раз вийшовши на заміну у виїзному матчі проти «Вест Бромвіч Альбіон». Три дні потому Чічаріто забив гол у ворота «Сток Сіті» в матчі, який завершився перемогою «Юнайтед» з рахунком 2:1.

Ернандес дебютував за збірну Мексики 30 вересня 2009 року в матчі проти збірної Колумбії, в якому він відзначився гольовою передачею. 24 лютого 2010 він забив два голи у ворота збірної Болівії, а також відзначився гольовою передачею. 3 березня 2010 Ернандес відкрив рахунок в матчі проти Нової Зеландії, головою послав м'яч у сітку воріт. 17 березня він забив свій четвертий гол за збірну в матчі проти збірної Північної Кореї.