Едуардо Корреа Піллер Фільо біографія, фото, розповіді - більш відомий як Едуардо Ратинов
-

більш відомий як Едуардо Ратинов

Біографія

З 2003 року грав за дублюючий склад бразильського клубу "Корінтіанс". За основний склад команди дебютував 17 серпня 2005 року в домашньому матчі проти клубу «Гояс», що закінчився з рахунком 2:0. Ратинов відрізняється хорошими швидкістю, дриблінгом і здатністю точно бити по воротах суперника зі штрафного удару. 25 серпня 2007 Едуардо на правах оренди (на півроку з правом викупу) перейшов у російський клуб ЦСКА (Москва).

Ратинов дебютував за ЦСКА 2 вересня 2007 на 77-й хвилині центрального матчу туру проти московського « Спартака ». З його подачі на останніх секундах зустрічі Ігнашевич та Янчик змогли забити гол, який врятував армійців від поразки в дербі. Перший гол за ЦСКА Едуардо забив 28 жовтня 2007 року в домашньому матчі 28-го туру чемпіонату Росії у ворота «Крил Рад» на 6-й хвилині матчу. Після закінчення сезону 2007 керівництво ЦСКА вирішило не продовжувати термін оренди через погану гру Едуардо в обороні і слабкій фізичної підготовки, незважаючи на непогану вміння гравця атакувати, і Едуардо повернувся в «Корінтіанс», що виступав у тому сезоні в Серії Б чемпіонату Бразилії. Бразилець ненадовго затримався на батьківщині і майже відразу був орендований французькою «Тулузою». У цьому ж році перейшов на правах оренди в бразильський клуб «Флуміненсе».

З 26 серпня 2009 року виступав за клуб «Санту-Андре», в 2010 році перейшов в «Спорт Ресіфі».

Національна збірна

• Учасник чемпіонату світу серед молодіжних команд (до 20 років) 2007, що пройшов в Канаді.