Давид Сагітовіч Белявський: біографія

Давид Сагітовіч Белявський біографія, фото, розповіді - російський гімнаст

російський гімнаст

2 - кратний срібний призер чемпіонату Європи 2008 серед юніорів у командній першості та опорному стрибку, 4 - кратний переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2009; срібний і бронзовий призер чемпіонату Росії 2010; володар і срібний призер Кубка Росії 2010.

Спортивна кар'єра

2008

У 2008 році у складі юніорської збірної Росії став срібним призером першості Європи зі спортивної гімнастики в Швейцарії. Російська команда у складі Еміна Гарібова, Давида Білявського, Ігоря Пахоменко, Кирила Ігнатенкова та Матвія Петрова стала другою, набравши 263,300 бала. Росіяни отримали кращу суму балів за перекладину (43,050), другу - за коня (43,700) і бруси (43,800), третю - за кільця (43,100) і опорний стрибок (46,800). Менш вдало вийшли вільні вправи, де був отриманий четвертий результат - 42,850. Ще одну срібну медаль Давид виграв в опорному стрибку.

2009

На європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Тампере спортсмен 4 рази піднімався на верхній ступінь п'єдесталу. Спочатку Давид з Ігорем Пахоменко та Михайлом Андрєєвим здобули перемогу у командних змаганнях, набравши в сумі 164 бали, потім Давид зайняв перше місце в багатоборстві, випередивши румуна Андрія Василе Мунтяна на 1,5 бали і здобув 2 перемоги в окремих видах багатоборства - у вільних вправах і на кільцях.

На змаганнях зі спортивної гімнастики в ЯпоніїJapan Juniour International Competitions, свого роду неофіційному чемпіонаті світу серед юніорів, екатерінбуржец зумів підтвердити свій клас, вигравши «золото» у стрибку (16,100), «срібло» - на перекладині (14,800) і «бронзу» - на коні (13,950). У багатоборстві він став четвертим (85,850), допустивши помилки у вправах на кільцях і в стрибку.

2010

На чемпіонаті Росії Д. Белявський став срібним призером в опорному стрибку і бронзовим у вправі на брусах, що дозволило йому увійти до складу збірної Росії на чемпіонат Європи в Бірмінгемі, але через виверження вулкана в Ісландії збірна не змогла вчасно вилетіти і не прийняла участі в турнірі.

На що проходив у Челябінську Кубку Росії Давид виграв кваліфікацію багатоборства і потрапив до фіналу на п'яти снарядах. У фіналі багатоборства йшов першим, але в підсумку став четвертим: на коні неправильно поставив руку і впав. Завоював «золото» у вільних вправах, випередивши кращого гімнаста Європи та світу у цьому виді програми Антона Голоцуцкова, а в опорному стрибку став другим. За підсумками Кубка Росії та контрольних тренувань на "Озері Круглому" спортсмен увійшов до складу збірної на чемпіонат світу.