Карл Шуман: біографія

Карл Шуман біографія, фото, розповіді - німецький борець, гімнаст, легкоатлет і важкоатлет, чотири рази чемпіон літніх Олімпійських ігор 1896
-

Олімпійські ігри

Карл Шуман брав участь у чотирьох різних видах спорту, (іншими такими спортсменами ігор були датчанин Вігго Йенсен і британець Ланчестон Еліот), але основним його амплуа була гімнастика.

Беручи участь на Олімпійських іграх, він став найрезультативнішим спортсменом ігор за кількістю виграних змагань, а за кількістю медалей він став другим, пропустивши вперед співвітчизника Германа Вайнгертнера

Боротьба

10 і 11 квітня Шуман брав участь в змаганнях з боротьби. Спочатку він боровся британець Ланчестон Елліот, цю сутичку він виграв дуже швидко. У фіналі його суперником був грек Георгіос Цітас, їхня боротьба затяглася і була перенесена на 11 квітня. На наступний день, з ранку, вони продовжили змагатися і Шуман незабаром виграв.

Гімнастика

Карл Шуман став переможцем у вправах на брусах і поперечині в складі німецької збірної з гімнастики. Потім, він став індивідуальним чемпіоном в опорному стрибку. Крім того, він брав участь у вправах на коні, поперечині, брусах і кільцях, але не зміг зайняти призове місце.

Легка атлетика

У легкій гімнастики, Шуман брав участь в таких дисциплінах, як потрійний стрибок, стрибок у довжину і штовхання ядра. На всіх цих змаганнях він посідав п'яте місце, іноді розділяючи його з іншими суперниками.

Важка атлетика

Шуман також брав участь у змаганнях важкої атлетики, у змаганні за поштовху двома руками. Тут він зайняв четверте місце, розділивши його з греком Георгіосом Папасідерісом. Його результат був 90 кілограм.