Ендрю Мюррей Шінні: біографія

Ендрю Мюррей Шінні біографія, фото, розповіді - шотландський футболіст
-

шотландський футболіст

Дебют Шінні в першому складі «Рейнджерс» відбувся 17 березня 2007 року, коли «Джерсі» в рамках чемпіонату Шотландії зустрічалися з «Абердіном» - клубом з рідного міста Ендрю. У цьому поєдинку молодий футболіст вийшов на заміну на 82-й хвилині гри замість хорватського нападника глазвегіанцев Дадо Пршо. У той же день Шінні, граючи за молодіжний склад «рейнджерів», забив два м'ячі у ворота однолітків з «Сент-Міррен».

26 квітня того ж року Ендрю взяв участь у фінальному матчі Кубка Шотландії для молодіжних команд, де «Джерсі» переграли своїх суперників з прініпіальних «Селтіка» з розгромним рахунком 5:0. Сам Шінні забив у цій зустрічі перший гол своєї команди. Незабаром гравець підписав з «Рейнджерс» свій перший професійний контракт строком до літа 2010 року.

У листопаді 2008 року керівництво «Джерсі» віддало молодого гравця за орендною угодою строком до кінця сезону 2008/09 в клуб «Данді» .

Після повернення з оренди Шінні не зміг пробитися в основний склад «Рейнджерс», і в січні 2010 року був знову позичив «темно-синім».

Клубна статистика

(відкориговано за станом на 1 травня 2010)

Збірна Шотландії

З 2007 року Шінні захищає кольори різних молодіжних збірних Шотландії. У період з 2009 по 2010 рік Ендрю був гравцем національної молодіжної команди, у складі якої він провів три матчі, забив один м'яч.