Нурі Шахін Казим: біографія

Нурі Шахін Казим біографія, фото, розповіді - народився в Німеччині турецький футболіст, півзахисник дортмундської «Боруссії» і збірної Туреччини
-

Клубна

Шахін виступав за юнацьку команду «Майнерцхаген» з 1994 року по 2001 рік. З 2001 року він займався в дортмундської «Боруссії». У 2005 у складі юнацької збірної Туреччини до 17 років виступав на чемпіонаті світу в Перу. Туреччина тоді завоювала 4-е місце, а Нурі забив по ходу турніру 4 голи. Згодом гравцем цікавилися такі клуби як «Арсенал», «Челсі», «Манчестер Юнайтед».

У 2005 році Шахін дебютував на професійному рівні, 23 липня 2005 року в матчі Кубка Інтертото проти чеської «Сигми» (0 : 0), він вийшов на 67 хвилині замість Марка-Андре Крушкі. У чемпіонаті Німеччини дебютував 6 серпня 2005 року в виїзному матчі проти «Вольфсбурга» (0:0), так як Нурі дебютував у 16 ??років він став наймолодшим дебютантом Бундесліги. Забивши 25 листопада 2005 м'яч у ворота «Нюрнберга», Шахін став наймолодшим автором гола в історії Бундесліги.

5 липня 2007 він був відданий в річну оренду нідерландському «Фейєноорд». Разом з командою він виграв Кубок Нідерландів.

У збірній

У національній збірній Туреччини дебютував 8 жовтня 2005 в домашньому матчі проти Німеччини (2:1), Шахін вийшов на 85 хвилині, а на 87-й забив гол у ворота Олівера Кана.