Жеремі Шарді біографія, фото, розповіді - французький професійний тенісист
-

французький професійний тенісист

Професійна кар'єра

Шарді стартував на Турніри Великого шлела в 2006 році, отримавши уайлд-кард на Роллан Гаррос, де він переміг Йонаса Бьоркман в сітці першого кола, перед поразкою в чотирьох сетах від пятнадцотого сіяного Давиду Ферреру у другому колі.

У 2008, після поразки у фіналі ATP Челленж Серії в Марракеші в травні майбутнього півфіналісти Роллан Гарроса Гаель Монфіс. Шарді домігся свого кращого результату на Великому шоломі показаного досі у своїй професійній кар'єрі на Роллан Гарросі, де він отримав уайлд-кард, і вже в другому колі він обиград в п'яти сетах улюбленця ATP № 6 Давида Налбандяна з рахунком 3-6, 4 -6, 6-2, 6-1, 6-2. Він продовжував своє сходження перемігши в третьому колі Дмитра Турсунова 7-6 (1), 6-3, 6-4, перед поразкою в четвертому раунді від дев'ятого сіяного Ніколаса Альмагро 7-6 (0) 7-6 (7), 7 - 5 після здійснення сет-боллов в кожному з трьох сетів.

2009

У 2009 він почав з поразки в першому раунді на турнірі в Досі, перед виходом у чвертьфінал в Сіднеї, де він поступився Рішару Гаске 6-2, 7-6 (4). На Австраліан Оупен він програв у другому колі майбутньому чемпіонові Новаку Джоковічу 7-5, 6-1, 6-3.

На його наступному турнірі в Йоханесбурзі він дійшов до півфіналу вигравши в трьох найважчих матчах. У півфіналі він воював проти № 13 в рейтингу ATP Давида Феррера, і уникнувши трьох матчбол у другому сеті він обіграв його 1-6, 7-6 (9), 7-6 (4), і вийшов у свій перший фінал турнірів ATP. Тим не менш, він програв фінал Жо-Вільфріда Тсонга 6-4, 7-6 (5).

Він зазнав поразки в першому раунді свого наступного турніру, Оупен 13 в Марселі, програвши Новаку Джоковічу 7-6 (4), 6-4. У Делрей-Біч він був посіяний під сьомим номером і стартував з перемоги над Томмі Хаасом 7-6 (7), 6-3. Після цього пішли перемоги над Андрієм Голубєвим 7-6 (4), 7-5 і Маркос Багдатіс 7-6 (7), 7-6 (3). Він програв у півфіналі перший сеянному і майбутньому переможцю Марді Фішу 6-4, 6-1.

Шарді часто грає в парному розряді з напарником Жілем Симоном. Востаннє вони грали разом на Мастерсі в Монте-Карло, програвши Миколі Давиденко і Оліверу Мараш в першому колі 6-4, 6-1.

На Уїмблдоні Шарді програв у першому колі майбутньому фіналісту Енді Роддіку 6-3, 7-6 (3), 4-6, 6-3.

Далі, Шарді грав на Кубку Мерседес 2009 в Штутгарті. Його першою «жертвою» став Жозе Аказузо 6-2, 7-6 (4), потім Мартін Васал Аргюелло 2-6, 6-3, 6-1. Потім він переміг місцевих надій Мішу Звєрєва 7-6 (4), 6-1 і Ніколаса Кіфера 6-3, 7-5, в той же день досягнувши свого другого фіналу в кар'єрі, де він тріумфально тримав перемогу над Віктором Ханеску, тим самим завоювавши свій перший ATP титул.

2010

На початку сезону 2010 він стартував погано; програвши в перших раундах в Брісбені, Окленді, Мельбурні і Сан-Хосе. Проте, нарешті, він зареєстрував свою першу перемогу в турі в Мемфісі, де він вибив із сітки другого сіяного Фернандо Вердаско 7-6 (4), 6-3 у першому колі. Можливо, це його найгучніша перемога на сьогоднішній день і тільки його друга перемога над гравцями Топ-10.