Вихованець хокейного клубу «Спартак» Москва, Володимир Шадрін практично всю спортивну кар'єру грав за цю команду - з 1965 по 1979 р. Останні свої 4 сезону (з 1979 по 1983 г) хокеїст виступав за японський хокейний клуб «Одзі Сейс», Тамакомаі.

Закінчив Мінх та ДП ім. І. М. Губкіна (1966-75) і Вищу школу тренерів при ГЦОЛІФК (1983-85).

• генеральним директором палацу спорту «Сокольники» (з 2000 р.)

В даний час - віце-президент ДХК «Спартак».

Одружений, має доньку та онука.

Видатні спортивні моменти

• На Олімпіаді 1976 року збірна СРСР в середині другого тайму програвала з рахунком 0:2 збірної Чехословаччини. Положення ускладнилося ще більше, коли Бабинов і Жлуктов синхронно «упустили» на лід двох чехословацьких хокеїстів. Тепер радянська збірна повинна була оборонятися 2 хвилини втрьох проти 5 гравців суперника.
  • Під час Суперсеріі СРСР-Канада 1972 року, Володимир Шадрін зайняв друге місце в нашій команді за результативністю, набравши 8 очок (3 +5). Є його заслуга і в чудовому результаті партнера по п'ятірці - Олександра Якушева (11 = 7 +4).

• Дворазовий Олімпійський чемпіон (1972, 1976 ). Кращий бомбардир Олімпійських ігор 1976 року.
  • 5-кратний чемпіон світу (1970, 1971, 1973-75)
  • 4-кратний чемпіон Європи (1970, 1973-75)
  • 3-кратний чемпіон СРСР (1967, 1969, 1976)