Девід Роберт Джозеф Бекхем: биография

Чемпіонат Європи 2004

У першому матчі англійці зустрічалися з командою Франції. У першому таймі після подачі Бекхема рахунок відкрив Френк Лемпард, на початку другого тайму англійці володіли перевагою і заробили пенальті, але Бекхем пробив майже по центру воріт, і Бартез зміг парирувати удар. Все йшло до перемоги збірної Англії, але 2 голи Зідана (зі штрафного і з пенальті) в доданий час принесли перемогу французам 2:1. Після цього англійці впевнено переграли швейцарців 3:0 і хорватів 4:2 і вийшли в 1 / 4 фіналу на збірну Португалії - господарів турніру. 120 хвилин гри не принесли перемоги жодній з команд - 2:2. У серії післяматчевих пенальті першою в англійців бив Бекхем і пробив набагато вище воріт, в результаті португальці здобули перемогу.

Чемпіонат світу 2006

У стартовому матчі англійці зустрічалися з парагвайцями. Після подачі Бекса зі штрафного м'яч у свої ворота зрізав захисник парагвайців та їх капітан Гамарра, що принесло перемогу британцям 1:0. У другому матчі з Тринідадом і Тобаго Бекхем зробив гольову передачу на Крауча, у результаті цей гол став переможним, Англія перемогла 2:0. В останньому матчі англійці розійшлися миром зі шведами 2:2. У матчі 1 / 8 фіналу родоначальники футболу грали зі збірною Еквадору. На 60-й хвилині англійці заробили штрафний удар поблизу воріт і Бекхем своїм фірмовим різаним ударом відправив м'яч у лівий нижній кут воріт, воротар торкнувся м'яча пальцями, але це не допомогло, Англія перемогла 1:0. У 1 / 4 фіналу англійцям, як і 2 роки тому на Євро-2004, протистояла команда Португалії. І знову основний і додатковий час закінчилися внічию 0:0, а в серії післяматчевих пенальті знову перемогли португальці.

Чемпіонат світу 2010

У результаті травми, отриманої у складі Мілана в матчі з К'єво , Бекхем не зміг взяти участь у Чемпіонаті світу. Але Бекхем з'явився в ПАР разом з командою на особисте запрошення Фабіо Капелло в якості помічника.

Після ЧС

У серпні 2010 року Фабіо Капелло заявив, що не має наміру більше викликати Бекхема в збірну. Також тренер оголосив, що півзахисник зможе провести останню гру і попрощатися з уболівальниками, проте Девід відмовився проводити прощальний матч за збірну.

Факти

• Одружений на колишній солістці групи Spice Girls Вікторії Бекхем (у дівоцтві - Адамс). Має трьох синів.
  • Бекхем займає друге місце за кількістю матчів за національну збірну і відстає тільки від Пітера Шилтона, який зіграв за збірну 125 разів.
  • 34-річний Бекхем, виступаючи за «Мілан», отримав розрив сухожилля у матчі проти «К'єво», який відбувся 14 березня. У той же день Девід був прооперований. Через це він пропустив ЧС-2010 у ПАР.
n

Якщо чесно, коли думаю про завершення кар'єри, то уявляю собі це досить чітко. Це буде в Бразилії на чемпіонаті світу-2014, у фіналі якого я заб'ю гол за свою збірну, який принесе їй звання кращої команди світу. Звичайно, мені до того моменту вже буде 39 років, але це не так вже й страшно.