Девід Роберт Джозеф Бекхем: биография

Мадридський «Реал»

Флорентіно Перес збирає команду-мрію, яка не тільки показує прекрасний атакуючий футбол, але і багато заробляє. Купівля Бекхема була прекрасним шансом для досягнення обох цих цілей. І президент «Реала» не упустив цього шансу, причому виклавши за Бекхема «смішну» суму в 35 млн євро, 10 млн з якої до того ж будуть виплачуватися протягом чотирьох наступних років залежно від виступів «Реала» в Лізі Чемпіонів. Хто виграв від цієї угоди? Звичайно ж, Девід Бекхем. А, як потім з'ясувалося, і «Реал». Ще влітку мадридці примудрилися продати величезну кількість клубних футболок з 23-м номером, який взяв собі Бекхем. До того ж тоді ж були укладені телевізійні контракти з каналами з Азії, де Бекхем був особливо популярний, що й показав його липневе турне.

У липні Бекхем і Вікторія вирішили розвіятися від турбот, пов'язаних з швидким переїздом до Іспанії і разом зі спонсорами організували тур по Південно-Східній Азії, де Бекхеми повинні були зніматися в декількох рекламних роликах, а Бекхем ще й виступати на стадіонах, показуючи своє футбольне майстерність. Бекхеми побували в Гонг-Конгу, В'єтнамі, Китаї, Японії, Малайзії і Таїланді, і скрізь Бекхема чекали тисячі фанатів, які збирали стадіони тільки для того, щоб 1 годину спостерігали футбольні прийоми у виконанні свого кумира. Інтерес підігрівався ще й тим, що буквально через тиждень після закінчення власного промоушн-туру в Азії, Бекхем збирався повернутися туди вже у складі мадридського «Реала», щоб провести кілька виставкових матчів проти тайських і китайських команд.

Мілан

Бекхем перейшов до «Мілана» на правах оренди. У Мілані, він вибрав номер 32, так як і число 7 і 23 вже використовувалися іншими гравцями. Дебют 11 січня 2009 року, зіграв 89 хвилин 2:2. 25 січня в третьому матчі за клуб він забив свій перший гол у Серії А в Мілані в матчі проти Болоньї. Матч закінчився з рахунком 4:1. Всього в сезоні 08-09 Бекхем забив два голи і зіграв 20 матчів за італійський клуб.

У листопаді 2009 року, було підтверджено, що Бекхем знову повернеться в Мілан і почне грати з січня 2010 року. Він взяв той самий номер. Перший матч проти «Дженоа» грав 75 ??хвилин. Перемога Мілана 5-2. 16 лютого 2010, Бекхем зіграв проти "Манчестер Юнайтед" у перший раз, оскільки він покинув клуб в 2003 році. Він зіграв 76 хвилин у матчі на Сан-Сіро "- який закінчився з рахунком 3-2 на користь" Манчестер Юнайтед "- перш ніж замінити Кларенса Зеєдорфа. 10 березня Бекхем повернувся на" Олд Траффорд "у повторному матчі Ліги Чемпіонів. Вболівальники надали Бекхему теплий прийом. Раніше він ніколи не грав проти свого першого клуба.В своєму наступному матчі серії А проти К'єво отримав травму лівого ахіллового сухожилля, через який пропустив Чемпіонат світу 2010 а також ризикує пропустити сезон в MLS. Був прооперований у Фінляндії. Лікарі вважають що Бекхем зможе вийти на поле лише через 6 місяців ...