Брайан Чінг біографія, фото, розповіді - американський футболіст, нападник Х'юстонського «Динамо»
-

американський футболіст, нападник Х'юстонського «Динамо»

Ранні роки

Чінг відвідував середню школу Камехамеха(Kamehameha School)і пізніше грав за команду Університету Гонзаги «Гонзага Бульдогс», де забив 34 голи і віддав 23 результативні передачі. У період з 1998 по 1999 рік він грав за місцеву команду «Спокан Шадо».

Професійна

У 2001 році Чінг був задрафтований «Лос-Анджелес Гелаксі» під 16 номером в MLS SuperDraft , він став першим гавайців задрафтований в MLS. Того року за «Гелаксі», він зіграв 8 ігор і забив один гол. У 2002 році Брайан був випущений «Гелаксі» та підписано «Сіетл Саундерс» з А-Ліги, за який він зіграв декілька ігор в 2001 році на правах оренди з Лос-Анджелеса. Виступаючи за «Саундерс», він зайняв друге місце в A-Лізі серед бомбардирів і був обраний як члена команди А-ЛігиAll-League team (Команда року А-Ліги).

У лютому 2003 року Брайан був придбаний «Сан-Хосе Ертквейкс» в Додатковій Драфті MLS. Коли в 2003 році Дуейн Де Розаріо отримав травму коліна перед початком сезону, Брайан був висунутий на передню атакуючу роль. Чінг солідно грав до серпня 2003 року, коли він отримав розрив сухожилля ахіллесовою, в результаті чого пропустив залишок сезону 2003.

Міжнародна кар'єра

Чінг зіграв свій перший матч за збірну США 26 травня 2003 року проти Уельсу. Він став першим гавайців і другим китайцем (після Марка Чунга) в історії національної команди. Чінг забив свій перший гол за збірну 18 серпня 2004 року в Кінгстоні, зрівнявши рахунок на 89-й хвилині матчу проти Ямайки у відбірковому раунді ЧС-2006.

2 травня 2006 Чінг потрапив в список гравців поїхали в складі збірної на ЧС-2006 у Німеччині, але в підсумку так і не з'явився на полі в жодному з матчів.

9 червня 2007 на Золотому кубку КОНКАКАФ він забив гол за США в матчі проти Тринідад і Тобаго, в результаті американці виграли з рахунком 2-0. У фіналі Золотого кубка КОНКАКАФ в матчі проти Мексики, він заробив пенальті у другому таймі, який реалізував Лендон Донован. США виграли цей матч з рахунком 2-1, переможний гол забив Бенні Фейлхабер.

Чінг був викликаний збірної США на матч з Барбадосом у другому раунді відбіркового турніру ЧС-2010. США виграли цей матч з рахунком 8-0. Чінг забив 2 м'ячі, а для США ця перемога стала найбільшою в історії збірної.

11 травня 2010 Чінг потрапив в попередній склад збірної США на Чемпіонат світу з футболу в Південній Африці, але в кінцевому рахунку не потрапив в остаточний склад з 23-х осіб.