Фабіан Беккер: біографія

Фабіан Беккер біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, нападник менхенгладбахської «Боруссії»

німецький футболіст, нападник менхенгладбахської «Боруссії»

Фабіан пройшов безліч футбольний шкіл, поки в 2004 році не став гравцем менхенгладбахської «Боруссії». У 2008 році він підписав контракт з другою командою Гладбаха, де до цих пір грає. Дебют за другу команду відбувся 21 вересня 2008 року в виїзному матчі п'ятого туру проти другої команди «Шальке 04», який закінчився внічию 1:1. Фабіан вийшов на поле на 58-й хвилині, замінивши Ченгіз Кана. Всього у першому сезне за другу команду провів 13 матчів, в яких двічі зумів відзначитися.

У сезоні 2009/10 розглядався як гравець основного складу другої команди, поетму і провів за чемпіонат 27 ігор, в яких забив п'ять м'ячів . Поступово став залучатися до основної команди, а після зимової перерви тренувався з нею на повноцінній основі. 16 січня 2010 Фабіан дебютував у Бундеслізі в домашньому матчі 18-го туру проти «Бохума», який закінчився несподіваним поразкою з рахунком 1:2. На 63-й хвилині Фабіан вийшов на поле, замінивши Мозеса Ламіді, а на 80-й хвилині він вже зміг відзначитися. Всього в першому сезоні в Бундеслігісиграл дві зустрічі.

Перед сезоном 2010/11 треніруестся з основною командою.