Павло Олександрович Худзік біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник клубу «Оболонь»
-

український футболіст, нападник клубу «Оболонь»

Вихованець хмельницького футболу, перші тренери - Ігор Шишкін і Анатолій Черняк. Першим професійним клубом Худзіка був «Красилів», який у сезоні 2003/2004 роках виступав у першій лізі України. Після того, як клуб припинив існування у 2004 році футболіст перейшов в бурштинський «Енергетик», в якому провів один рік.

З 2006 року грає за клуб «Львів», з перервою на осінь 2007 року, коли він виступав на правах оренди за клуб второліговий «Княжа» з Щасливого. У Прем'єр-лізі дебютував 20 липня 2008 року в матчі «Львів» - «Шахтар» (2:0), вийшов на заміну на 69-й хвилині замість Дмитра Гордієнка. Перший гол у Прем'єр-лізі забив 24 серпня 2008 року в матчі «Металург» (Запоріжжя) - «Львів» (2:1). Усього в сезоні 2008/2009 провів 28 матчів, забив 4 голи.

Контракт з ФК «Львів» закінчується восени 2009 року, Павло мав пропозиції з Німеччини і Росії, були варіанти і з українськими командами.